Formuła 1

Zajmujemy się kompleksowa organizacją wyjazdów jak również zakupem biletów na wszystkie tory Formuły 1. Organizujemy wyjazdy motywacyjne dla firm w oparciu o terminarz wyścigów planując wyjazdy podczas których poza spędzeniem trzech dni na torze nikomu nie pozwolimy się nudzić.  Jeśli sesja treningowa czy kwalifikacje przed poszczególnymi grand prix nie zajmą całego dnia na torze zorganizujemy w międzyczasie:

  • zajęcia incentive w studiu filmowym w Budapeszcie
  • rejs po jeziorze Como niedaleko Mediolanu
  • ekskluzywne zwiedzanie Monako z pokładu śmigłowca czy relaks na jachcie
  • oraz wiele innych podczas całego sezonu Formuły 1

Jeśli szukają Państwo luksusu i rozrywki na najwyższym poziomie to poza rezerwacją hotelu z tarasem, z którego oglądać można zmagania kierowców w czasie Grand Prix Monte Carlo zapewniamy również bilety VIP na grand prix Formuły 1 na całym świecie. Bilety VIP w specjalnych pomieszczeniach z dostępem do „pit stop-ów”, możliwością zwiedzania toru, cateringiem i towarzystwem pięknych hostess gwarantuję niezapomniane przeżycia w towarzystwie własnych znajomych i współpracowników, ale także elit świata sportu czy show biznesu.

Dla grup zorganizowanych i firm organizujemy wyjazdy incentive z zamkniętymi pokazami i nauką jazdy prawdziwymi bolidami na oryginalnych torach Formuły 1.