ATP World Tour Finals

ATP-FINALS

Wyjazdy i bilety na turniej tenisowy ATP World Tour Finals

Oficjalna nazwa: ATP World Finals

Miejsce rozgrywek: The O2 Arena, Londyn

Korty: centralny kort o twardej nawierzchni w zadaszonej hali

Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, debel męski

Nota historyczna:

ATP World Tour Finals nazywany wcześniej turniejem Masters, to kończący sezon męski turniej tenisowy, w którym udział bierze ośmiu najwyżej sklasyfikowanych w rankingu ATP tenisistów i osiem najwyżej sklasyfikowanych męskich par deblowych. Turniej określany jest również mianem nieoficjalnych mistrzostw świata. Turniej rozgrywany jest w Londynie od 2009 roku, a kontrakt organizatorów z The O2 Arena obowiązuje przynajmniej do 2018 roku.

Informacje dla odwiedzających:

Dojazd: hala, w której rozgrywane są mecze położona jest przy stacji metra North Greenwich, do której dojechać można „szarą” linią metra Jubilee. Do O2 Areny łatwo dojechać można również autobusami linii 108, 129, 132, 161, 188, 422, 472, 486 oraz kursującą całą dobę linia 188 (przystankiem docelowym pozostaje North Greenwich). Jeśli chcieli by Państwo urozmaicić sobie podróż warto skorzystać z rejsów statkami po Tamizie, które zapewnią swobodny dostęp do hali O2 z centrum Londynu, a przy okazji w czasie około 30 minutowej podróży skorzystać będzie można z menu szefa kuchni. Jeśli ktoś woli podziwiać Londyn z lotu ptaka, niż z poziomu rzeki może skorzystać z Emirates Air Line – kolejki linowej, której jedna ze stacji mieści się w O2 Arenie.

Zwiedzanie (dostępne opcje): ponieważ zawody odbywają się w jednej zamkniętej hali widowiskowej nie istnieje możliwość zwiedzania obiektu podczas zawodów. Poza dniami eventowymi w okresie letnim można spróbować swoich sił we wspinaczce na na dach Areny!

Rodzaje biletów: na wszystkie mecze dostępne są bilety jednorazowe oraz łączone w pakiety. Bilety jednorazowe upoważniają do uczestniczenia w jednej z dwóch dziennych sesji (popołudniowa lub wieczorna) lub zawierają dostęp do całego dnia rozgrywek. Bilety VIP pozwalają oglądać mecze z najlepiej zlokalizowanych miejsc na hali, istnieje możliwość zakupu biletów w pakietach na kilka dni meczowych. Różne rodzaje biletów VIP zapewniają miejsca w prywatnych lożach, dostęp do wydzielonych restauracji lub do stref cateringowych na terenie obiektu.

Bilety na mecz:

bilety na mecze ATP World Tour Finals dostarczane są pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów:

  • noclegi
  • transport
  • bilety lotnicze
  • opieka pilotów
  • organizacja wycieczek i przewodników
  • kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm

Aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na World Tour Finals prosimy o kontakt:

  • tel: (+48) 506 690 211
  • email: bilety@trend-group.com.pl

Inne polecane turnieje: