Australian Open

AUSTRALIAN-OPEN

Wyjazdy i bilety na turniej tenisowy Australian Open

Oficjalna nazwa: Australian Open

Miejsce rozgrywek: Melbourne & Olympic Park

Korty: Rod Laver Arena (kort główny), Hisense Arena (drugi kort)

Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, kobiety, debel męski, debel żeński, mikst

Nota historyczna:

Australian Open czyli międzynarodowe tenisowe mistrzostwa Australii. Turniej jest pierwszym w roku turniejem Wielkiego Szlema i rozgrywany jest na przełomie stycznia i lutego. Australian Open rozgrywany jest pod różnymi nazwami od 1905 roku w Melbourne na kortach kompleksu tenisowego Melbourne Park (od 1988 roku). Zawodnicy od tego czasu rywalizują na tzw. kortach twardych, wcześniej turniej rozgrywany był na nawierzchni trawiastej.

Informacje dla odwiedzających:

Dojazd: idealne połączenie z centrum miasta zapewnia transport publiczny, do głównych kortów dojechać można m.in. tramwajem linii 70 z przystankami docelowymi: 7b (Rod Laver Arena) i 7c (Hisense Arena) czy autobusami linii 605 i 246. Łatwy dojazd zapewnia także kolej ze stacją docelową Richmond, z której dojdziemy do głównego kortu kompleksu tenisowego w kilka minut. Bardzo atrakcyjną formą transportu jest kursująca siedem dni w tygodniu „taksówka rzeczna”, która rzeką Yarra dopływa praktycznie pod główny kort.

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie „centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych. Są to między innymi bilety na wszystkie sesje na korcie głównym, bilety na sesje finałową czy różnego rodzaju bilety VIP. W ramach biletów VIP otrzymać można miejsca w niższych rzędach (z wyborem miejsc zacienionych lub nie), bezpłatny dostęp do kortów zewnętrznych, dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w niezapomnianym evencie przed meczem.
Na obydwu kortach głównych do dyspozycji gości pozostają loże korporacyjne, ponadto organizator zapewnia ekskluzywny pomieszczenia poza stadionem gdzie na przestrzeni niecałych 100m2 grupy zorganizowane mogą poczuć się jak na prawdziwym biznesowym spotkaniu w australijskim ogrodzie.

Bilety na mecz:

bilety na mecze Australian Open dostarczane są pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów:

  • noclegi
  • transport
  • bilety lotnicze
  • opieka pilotów
  • organizacja wycieczek i przewodników
  • kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm

Aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Australian Open prosimy o kontakt:

  • tel: (+48) 506 690 211
  • email: bilety@trend-group.com.pl

Inne polecane turnieje: