Finał Ligi Mistrzów – Kijów 2018

Bilety na finał Ligi MistrzówWyjazdy i bilety na Finał Ligi Mistrzów

Nazwa rozgrywek: UEFA Champions League

Data: 26 maja 2018

Miejscowość: Kijów, Ukraina

Nazwa stadionu: Stadion Olimpijski

Pojemność: 70,050

 

Nota historyczna:

Pierwszym zwycięzcą Ligi Mistrzów po pokonaniu w finale AC Milan została drużyna Olimpique Marsylia, w kolejnych latach w finałach rywalizowały drużyny z siedmiu krajów.

Finały Ligi Mistrzów to jedne z najbardziej pasjonujących futbolowych rywalizacji w historii dyscypliny. Na przestrzeni lat wiele z nich zyskało miano „legendarnych” również za sprawą niezwykłej popularności tych rozgrywek. Do historii piłki nożnej przeszły takie mecze jak Manchester United – Bayern Monachium z 1999 roku, kiedy to Anglicy dopiero w doliczonym czasie gry wyrównali, a następnie przesądzili na swoją korzyść losy spotkania. Wspaniały triumf zanotował także FC Liverpool, który w 2005 roku w Stambule po pierwszej połowie przegrywał 0:3 z AC Milanem by w drugiej połowie doprowadzić do wyrównania 3:3, a w konsekwencji również dzięki znakomitej postawie bramkarza Jerzego Dudka wygrać po rzutach karnych.

Informacje dla odwiedzających:

Dojazd na stadion: stadion położony jest w centrum miasta, na prawym brzegu Dniepru. Dotrzeć na stadion najłatwiej korzystając z metra, a stacjami docelowymi mogą być leżące w niewielkiej odległości „Klovska”, „Zoloti Vorota”, „Teatralna”, „Palats Ukrayina”. Znajdujące się w odległości około 500m od stadionu stacje: „Olimpiiska” i „Palats Sportu” w dniu meczu mogą zostać wyłączone z ruchu.

Bilety na mecz:

bilety na finał Ligi Mistrzów dostarczane są na terenie Polski lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów:

  • noclegi
  • transport
  • bilety lotnicze
  • opieka pilotów
  • organizacja wycieczek i przewodników
  • kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm

Aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na finał Ligi Mistrzów prosimy o kontakt:

  • tel: (+48) 506 690 211
  • email: bilety@trend-group.com.pl