Iron Warriors Team

Bilety na Iron Warriors Team

Oficjalna nazwa: Iron Warriors Team

Miejsce rozgrywek: Hala „Łuczniczka”, Bydgoszcz, hala Arena, Poznań

Rodzaje rozgrywek: drużynowa gala MMA

Termin:

 

 

Informacje ogólne:

Iron Warriors Team to federacja sportów walki, która wnosi nowa jakość w wydarzenia jakimi są turnieje mieszanych sztuk walki. Po raz pierwszy w Polsce na żywo będzie można zobaczyć drużynowe zawody MMA. Ekskluzywne gale IWT odbędą się w Poznaniu, a na dwie pierwsze gale zaproszono aż 12 zespołów reprezentujących kluby sportowe sztuk walki z całej Polski. Każdą galę Iron Warriors Team uświetnią występy czołowych artystów sceny hip-hop (m.in. Ryszar Peja).

Zasady:

Zespół na galach IWT składa się z 5 osób. Pojedynki odbywają się w formie 2×2. W skład pojedynku wchodzą 2 rundy podstawowe oraz 1 dogrywka. W pierwszej rundzie zespół typuje dwóch zawodników do walki w drugiej rundzie kolejnych dwóch, którzy jeszcze w tym pojedynku nie brali udziału lub zwyciezcy poprzedniego pojedynku, którzy są w stanie kontynuować walkę. Za każdego pokonanego zawodnika zespół otrzymuje 1 punkt. W przypadku gdy po dwóch rundach utrzymuje się wynik remisowy, rozgrywana jest trzecia runda 1×1 pomiędzy wytypowanymi przez trenerów zawodnikami. Wtedy o zwycięstwie pojedynku decyduje bezpośredni pojedynek 1×1.

Trzy najlepsze drużyny z Gali IWT I oraz Gali IWT II spotkają się 2 września w gali finałowej!

Rodzaje biletów:

Na każdą galę Iron Warriors Team dostępne są bilety zwykłe na trybunach oraz na płycie Areny Poznań, a także pakiety VIP. Wśród pakietów VIP-owskich wybrać można możliwość śledzenia walk w oktagonie z pierwszych rzędów lub z miejsc przy ekskluzywnych stołach z cateringiem, alkoholami i softami. Miejsca VIP gwarantują także udział w after party z udziałem zaproszonych celebrytów i włodarzy federacji Iron Warriors Team.

Cennik:

Bilety na trybunach: 59 PLN

Bilety na płycie:

1 i 2 rząd – 219 PLN

3 i 4 rząd – 199 PLN

5 i 6 rząd – 179 PLN

7 i 8 rząd – 159 PLN

9 i 10 rząd – 129 PLN

11 i 12 rząd – 99 PLN

Stoły ośmioosobowe z cateringiem: 5000 PLN / STÓŁ

Aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Iron Warriors Team prosimy o kontakt:

  • tel: (+48) 506 690 211
  • email: bilety@trend-group.com.pl