Wyjazdy i bilety na Finał Ligi Mistrzów – Stambuł 2023

Nazwa rozgrywek: UEFA Champions League

Data: 10 czerwca 2023

Miejscowość: Stambuł, Turcja

Nazwa stadionu: Stadion Olimpijski

Pojemność: 79414

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na finał Ligi Mistrzów?
  • Gdzie kupić bilety na finał Ligi Mistrzów?
  • Jaka jest cena biletu na finał Ligi Mistrzów?
  • Ile kosztuje wyjazd na finał Ligi Mistrzów?
  • Jak zorganizować wyjazd na finał Ligi Mistrzów?

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694

Rys historyczny: pierwszym zwycięzcą Ligi Mistrzów po pokonaniu w finale AC Milan została drużyna Olimpique Marsylia, w kolejnych latach w finałach rywalizowały drużyny z siedmiu krajów.

Finały Ligi Mistrzów to jedne z najbardziej pasjonujących futbolowych rywalizacji w historii dyscypliny. Na przestrzeni lat wiele z nich zyskało miano „legendarnych” również za sprawą niezwykłej popularności tych rozgrywek. Do historii piłki nożnej przeszły takie mecze jak Manchester United – Bayern Monachium z 1999 roku, kiedy to Anglicy dopiero w doliczonym czasie gry wyrównali, a następnie przesądzili na swoją korzyść losy spotkania. Wspaniały triumf zanotował także FC Liverpool, który w 2005 roku w Stambule po pierwszej połowie przegrywał 0:3 z AC Milanem by w drugiej połowie doprowadzić do wyrównania 3:3, a w konsekwencji również dzięki znakomitej postawie bramkarza Jerzego Dudka wygrać po rzutach karnych.

Bilety na mecz: bilety na finał Ligi Mistrzów dostarczane są na terenie Polski lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na finał Ligi Mistrzów 2023.

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694