piłka nozna inne

Wyjazdy i bilety na Finał Ligi Mistrzów – Londyn 2024

FINAŁ LIGI MISTRZÓW:

  • Nazwa rozgrywek: UEFA Champions League
  • Data: 1 czerwca 2024
  • Miejscowość: Londyn, Anglia
  • Nazwa stadionu: Wembley
  • Pojemność: 90000

KUP BILETY NA FINAŁ LIGI MISTRZÓW:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na finał Ligi Mistrzów dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na finał Champions Leage m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: zapewniają dostęp do stref cateringowych, rezerwacje miejsc w restauracjach, loże VIP, czy spotkania z byłymi gwiazdami piłki i celebrytami.

Dostawa biletów: bilety na finał Ligi Mistrzów dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA FINAŁ LIGI MISTRZÓW:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na finał Ligi Mistrzów?
  • Gdzie kupić bilety na finał Ligi Mistrzów?
  • Jaka jest cena biletu na finał Ligi Mistrzów?
  • Ile kosztuje wyjazd na finał Ligi Mistrzów?
  • Jak zorganizować wyjazd na finał Ligi Mistrzów?

Aby zakupić bilet na finał Ligi Mistrzów wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na finał Ligi Mistrzów w nominale zaczynają się od około 100 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze i najlepsze drużyny muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na finał Ligi Mistrzów to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia.

Żeby zorganizować wyjazd na finał Ligi Mistrzów wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: pierwszym zwycięzcą Ligi Mistrzów po pokonaniu w finale AC Milan została drużyna Olimpique Marsylia, w kolejnych latach w finałach rywalizowały drużyny z siedmiu krajów.

Finały Ligi Mistrzów to jedne z najbardziej pasjonujących futbolowych rywalizacji w historii dyscypliny. Na przestrzeni lat wiele z nich zyskało miano “legendarnych” również za sprawą niezwykłej popularności tych rozgrywek. Do historii piłki nożnej przeszły takie mecze jak Manchester United – Bayern Monachium z 1999 roku, kiedy to Anglicy dopiero w doliczonym czasie gry wyrównali, a następnie przesądzili na swoją korzyść losy spotkania. Wspaniały triumf zanotował także FC Liverpool, który w 2005 roku w Stambule po pierwszej połowie przegrywał 0:3 z AC Milanem by w drugiej połowie doprowadzić do wyrównania 3:3, a w konsekwencji również dzięki znakomitej postawie bramkarza Jerzego Dudka wygrać po rzutach karnych.

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na finał Ligi Mistrzów 2023.

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl