liga angielskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Liga Angielska (Premier League)

LIGA ANGIELSKA:

  • Oficjalna nazwa: Premier League
  • Ilość drużyn w lidze: 20
  • Najciekawsze drużyny: Arsenal FC, Chelsea FC, Liverpool FC, Manchester United, Manchester City, Tottenham Hotspur.
  • Inne rozgrywki z udziałem drużyn z ligi angielskiej: Puchar Anglii (FA Cup), Puchar Ligi Angielskiej (Carling Cup), Liga Mistrzów (Champions League), Liga Europy (Europa League)

KUP BILETY NA PREMIER LEAGUE:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na mecze ligi angielskiej dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Premier League m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Bilety na mecze w Anglii: organizujemy wyjazdy i bilety na mecze ligi angielskiej oraz bilety na mecze Pucharu Anglii (FA Cup), Superpucharu Anglii – mecz o Tarczę Wspólnoty (Community Shield), a także bilety i wyjazdy na Puchar Ligi Angielskiej (Carling Cup).

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: w zależności od stadionu zapewniają dostęp do stref cateringowych, rezerwacje miejsc w restauracjach przy lub na stadionach, czy spotkania z byłymi gwiazdami piłki i celebrytami.

Dostawa biletów: bilety na mecze ligi angielskiej dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Anglii na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów na mecze ligi angielskiej: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA PREMIER LEAGUE:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz ligi angielskiej?
  • Gdzie kupić bilety na mecze ligi angielskiej?
  • Jaka jest cena biletu na mecz ligi angielskiej?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze ligi angielskiej?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz ligi angielskiej?

Aby zakupić bilet na mecze ligi angielskiej wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na mecze ligi angielskiej w nominale zaczynają się od około 100 funtów, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze i najlepsze drużyny muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na mecze ligi angielskiej to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia.

Żeby zorganizować wyjazd na ligę angielską wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: Liga Angielska to jedne z najstarszych rozgrywek klubowych na świecie choć pod nazwą Premier League funkcjonują dopiero od 1992 roku (poprzednia nazwa Premiership). Na przestrzeni lat liga angielska stała się najpopularniejszą i najbardziej dochodową liga piłkarską na świecie. Największe sukcesy w latach 90-tych odnosiły drużyny Newcastle United, Balckbourn Rovers, Manchester United czy Arsenal Londyn. Pierwszą dekadę XXI wieku zdominowała rywalizacja Manchesteru United z Arsenalem Londyn i Chelsea FC, a na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia do walki o tytuł Mistrza Anglii skutecznie włączyły się drużyny takie jak Manchester City, Tottenham Hotspur czy FC Liverpool.

Polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze ligi angielskiej: 

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl