Wyjazdy i bilety na Liga angielska (Premier League)

Oficjalna nazwa: Premier League

Ilość drużyn w lidze: 20

Inne rozgrywki z udziałem drużyn z ligi angielskiej: Puchar Anglii (FA Cup), Puchar Ligi Angielskiej (Carling Cup), Liga Mistrzów (Champions League), Liga Europy (Europa League)

Najciekawsze drużyny: Arsenal Londyn, Chelsea FC, FC Liverpool, Manchester United, Manchester City, Tottenham Hotspur.

Bilety na mecze w Anglii: organizujemy wyjazdy i bilety na mecze ligi angielskiej oraz bilety na mecze Pucharu Anglii (FA Cup), Superpucharu Anglii – mecz o Tarczę Wspólnoty (Community Shield), a także bilety i wyjazdy na Puchar Ligi Angielskiej (Carling Cup).

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz ligi angielskiej?
  • Gdzie kupić bilety na mecze ligi angielskiej?
  • Jaka jest cena biletu na mecz ligi angielskiej?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze ligi angielskiej?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz ligi angielskiej?

Rys historyczny: Liga Angielska to jedne z najstarszych rozgrywek klubowych na świecie choć pod nazwą Premier League funkcjonują dopiero od 1992 roku (poprzednia nazwa Premiership). Na przestrzeni lat liga angielska stała się najpopularniejszą i najbardziej dochodową liga piłkarską na świecie. Największe sukcesy w latach 90-tych odnosiły drużyny Newcastle United, Balckbourn Rovers, Manchester United czy Arsenal Londyn. Pierwszą dekadę XXI wieku zdominowała rywalizacja Manchesteru United z Arsenalem Londyn i Chelsea FC, a na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia do walki o tytuł Mistrza Anglii skutecznie włączyły się drużyny takie jak Manchester City, Tottenham Hotspur czy FC Liverpool.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze ligi angielskiej: 

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694