liga hiszpańskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Liga Hiszpańska (La Liga)

LIGA HISZPAŃSKA:

  • Oficjalna nazwa: Primera Division, La Liga
  • Ilość drużyn w lidze: 20
  • Najciekawsze drużyny: Atletico Madryt, FC Barcelona, Sevilla FC, Real Madryt, Valencia CF
  • Inne rozgrywki z udziałem drużyn z ligi hiszpańskiej: Puchar Króla (Copa del Rey) Superpuchar Hiszpanii (Supercopa de España), Liga Mistrzów (Champions League), Liga Europy (Europa Laague).

KUP BILETY NA LA LIGA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze ligi hiszpańskiej dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na La Liga m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Bilety na mecze w Hiszpanii: organizujemy wyjazdy i bilety na mecze ligi hiszpańskiej oraz rozgrywek Pucharu Króla (Copa del Rey), Superpucharu Hiszpanii (Supercopa de España).

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: w zależności od stadionu zapewniają dostęp do stref cateringowych, rezerwacje miejsc w restauracjach przy lub na stadionach, czy spotkania z byłymi gwiazdami piłki i celebrytami.

Dostawa biletów: bilety na mecze ligi hiszpańskiej dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Hiszpanii na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów na mecze ligi hiszpańskiej: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA LA LIGA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz ligi hiszpańskiej?
  • Gdzie kupić bilety na mecze ligi hiszpańskiej?
  • Jaka jest cena biletu na mecz ligi hiszpańskiej?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze ligi hiszpańskiej?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz ligi hiszpańskiej?

Aby zakupić bilet na mecze ligi hiszpańskiej wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na mecze ligi hiszpańskiej w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze i najlepsze drużyny muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na mecze ligi hiszpańskiejto dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia.

Żeby zorganizować wyjazd na ligę hiszpańską wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: Primera Division została utworzona w 1929 roku, a nazwa najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Hiszpanii używana jest zamiennie z La Liga lub w zależności od sponsora (BBVA czy La Liga Santander). O sile i popularności ligi hiszpańskiej stanowią przede wszystkim FC Barcelona i Real Madryt – najbardziej utytułowane drużyny nie tylko w Hiszpanii, ale również w rozgrywkach Europejskich. Pojedynki Realu Madryt i FC Barcelony w lidze hiszpańskiej, Lidze Mistrzów czy Pucharze Króla określane są jako Derby Europy lub El Clasico.

Polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze ligi hiszpańskiej:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl