liga niemieckaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Liga Niemiecka (Bundesliga)

BUNDESLIGA:

  • Oficjalna nazwa: Bundesliga
  • Ilość drużyn w lidze: 18
  • Najciekawsze drużyny: FC Bayern Monachium, BVB Borussia Dortmund, Schalke 04 Gelsenkirchen, Bayer Leverkusen, RB Lipsk
  • Inne rozgrywki z udziałem drużyn z ligi niemieckiej: Puchar Niemiec (DFB-Pokal) Superpucharu Niemiec (DFB Supercup), Liga Mistrzów (Champions League), Liga Europy (Europa League)

KUP BILETY NA BUNDESLIGA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze ligi niemieckiej dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Bundesligę m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Bilety na mecze w Niemczech: organizujemy wyjazdy i bilety na mecze ligi niemieckiej oraz bilety na mecze Pucharu Niemiec (DFB Pokal), a także bilety i wyjazdy na Superpuchar Niemiec.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: w zależności od stadionu zapewniają dostęp do stref cateringowych, rezerwacje miejsc w restauracjach przy lub na stadionach, czy spotkania z byłymi gwiazdami piłki i celebrytami.

Dostawa biletów: bilety na mecze ligi niemieckiej dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Niemczech na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA BUNDESLIGA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz ligi niemieckiej?
  • Gdzie kupić bilety na mecze ligi niemieckiej?
  • Jaka jest cena biletu na mecz ligi niemieckiej?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze ligi niemieckiej?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz ligi niemieckiej?

Aby zakupić bilet na mecze ligi niemieckiej wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na mecze ligi niemieckiej w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze i najlepsze drużyny muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na mecze ligi niemieckiej to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia.

Żeby zorganizować wyjazd na ligę niemiecką wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: Bundesliga została założona w 1962 roku w Dortmundzie. Od tego czasu w tych właśnie rozgrywkach wyłaniany jest Mistrz Niemiec w piłce nożnej.Na przestrzeni lat najbardziej utytułowaną drużyną w Niemczech został Bayern Monachium, który we wczesnych latach trwania ligi dzielił się tytułami mistrzowskimi z Hamburgerem SV czy Borussią Monchengladbach. Połowa lat 90-tych XX wieku to początek dominacji w Bundeslidze Borussii Dortmund i Bayernu Monachium. Drużyny od tego czasu praktycznie co roku dzielą się tytułem mistrzowskim a ich forma ma również przełożenie w sukcesy w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze ligi niemieckiej:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl