liga włoskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Liga Włoska (Serie A)

SERIE A:

  • Oficjalna nazwa: Serie A
  • Ilość drużyn w lidze: 20
  • Najciekawsze drużyny: AC Milan, AS Roma, Inter Mediolan, Juventus Turyn, SSC Napoli
  • Inne rozgrywki z udziałem drużyn z ligi włoskiej: Puchar Włoch (Coppa Italia), Superpuchar Włoch (Supercoppa Italiana), Liga Mistrzów (Champions League), Liga Europy (Europa League)

KUP BILETY NA SERIE A:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze ligi włoskiej dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Premier League m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Bilety na mecze we Włoszech: organizujemy wyjazdy i bilety na mecze ligi włoskiej oraz rozgrywek Pucharu Włoch (Coppa Italia), Superpucharu Włoch (Supercoppa Italiana).

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: w zależności od stadionu zapewniają dostęp do stref cateringowych, rezerwacje miejsc w restauracjach przy lub na stadionach, czy spotkania z byłymi gwiazdami piłki i celebrytami.

Dostawa biletów: bilety na mecze ligi włoskiej dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu we Włoszech na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA SERIE A:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

 

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz ligi włoskiej?
  • Gdzie kupić bilety na mecze ligi włoskiej?
  • Jaka jest cena biletu na mecz ligi włoskiej?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze ligi włoskiej?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz ligi włoskiej?

Aby zakupić bilet na mecze ligi włoskiej wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na mecze ligi włoskiej w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze i najlepsze drużyny muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na mecze ligi włoskiej to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia.

Żeby zorganizować wyjazd na ligę włoską wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: Serie A czyli rozgrywki piłkarskie na najwyższym poziomie ligowym we Włoszech odbywają się pod tą nazwą od 1929 roku. W pierwszym półwieczu istnienia ligi najbardziej utytułowanymi zespołami były Juventus, AC Torino czy AS Roma. Lata 90-te XX wieku to dominacja AC Milanu i Juventusu Turyn. Od 2005 roku ligę po degradacji Juventusu za aferę korupcyjną całkowicie zdominował Inter Mediolan, który sięgnął po tytuł pięć razy z rzędu.  Druga dekada XXI wieku to powrót do Serie A Juventusu i 8 kolejnych tytułów Mistrzów Włoch.

Polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze ligi włoskiej:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl