Piłka nożna

Wyjazdy i bilety na mecze piłki nożnej

PIŁKA NOŻNA:

  • Mecze reprezentacyjne: Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, Liga Narodów
  • Mecze klubowe: Premier League, La Liga, Bundesliga, Lique 1, Serie A
  • Klubowe mecze międzynarodowe: Liga Mistrzów, Liga Europy, Klubowe Mistrzostwa Świata

KUP BILETY NA MECZE PIŁKI NOZNEJ:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na mecze piłki nożnej dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na mecze piłki noznej m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: standardowym rodzajem biletu na mecze piłki nożnej są bilet na miejsce siedzące na trybunach. Miejsca te różnią się ceną w zależności od położenia na trybunie.

Bilety VIP: poza najlepszymi miejscami na trybunach umożliwią także dostęp do strefy cateringowej, spotkania z byłymi piłkarzami, możliwość bezpośredniej obserwacji wyjścia zawodników z tunelu.

Dostawa biletów: bilety na mecze piłki nożnej dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami piłki nożnej.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA MECZE PIŁKI NOŻNEJ:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się więcej:

  • Jak kupić bilety na piłkę nożną?
  • Gdzie kupić bilety na piłkę nożną?
  • Jaka jest cena biletu na piłkę nożną ?
  • Ile kosztuje wyjazd na piłkę nożną?
  • Jak zorganizować wyjazd na piłkę nożną?

Jak kupić bilety na piłkę nożną?

Aby zakupić bilet na mecze piłki nożnej wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na piłkę nożną?

Ceny biletów na mecze piłki nożnej w zależności od drużyny zaczynają się od około 50 euro, jednak cena zależna jest od prestiżu meczu.

Ile kosztuje wyjazd na piłkę nożną?

Zorganizowany wyjazd na mecz piłki nożnej kosztuje od około 3000pln w górę zależnie od kosztu przelotów, zakwaterowania, ale także dodatkowych opcji jak możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w danym mieście i okolicach.

Jak zorganizować wyjazd na piłkę nożną?

Żeby zorganizować wyjazd na piłkę nożną wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze piłki nożnej:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl