Wyjazdy i bilety na Roland Garros

ROLAND GARROS:

  • Oficjalna nazwa: French Open
  • Miejsce rozgrywek: Stade Roland Garros
  • Korty: Court Philippe Chatrier (kort główny), Court Suzanne Lenglen (drugi kort)
  • Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, kobiety, debel męski, debel żeński, mikst
  • Zwycięzcy i gwiazdy: Rafael Nadal, Roger Federer, Simona Halep, Iga Świątek

KUP BILETY NA ROLAND GARROS:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na Roland Garros dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Roland Garros m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: na mecze turnieju Rolanda Garrosa dostępne są zarówno bilety jednodniowe jak i pakiety „weekendowy”, „półfinałowy” czy „finałowy”.  Wszyscy posiadacze biletów na korty główne mogą także oglądać mecze na pozostałych kortach (dostępność miejsc na zasadzie kto pierwszy ten lepszy).

Bilety VIP: dostępne są na każdy z głównych kortów. Najprostsze bilety VIP zapewniają najlepsze miejsca na trybunach oraz dostęp do stref cateringowych. Inne strefy o podwyższonym standardzie uprawniają do korzystania ze specjalnych stref VIP, rezerwacji miejsc przy stołach w restauracji czy prywatnych lóż.

Dostawa biletów: bilety na mecze Roland Garros dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego , biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia „kartonikowych” biletów do Polski

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortów głównych wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie „centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Dojazd: kompleks tenisowy Roland Garros położony jest w 16 dzielnicy Paryża. Dostać do niego można się metrem (linia 9 i 10). Stacje docelowe to Porte d’Auteuil i Boulogne Jean-Jaurès (dla linii 10) oraz Michel-Ange–Molitor i Michel-Ange Auteuil (dla linii 9 i 10). Na mecze z różnych części miasta dojechać można również autobusami linii 22, 32, 52, 62, 72, 123, 241 oraz PC1.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA ROLAND GARROS:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Roland Garros?
  • Gdzie kupić bilety na turniej French Open?
  • Jaka jest cena biletu na Roland Garros?
  • Ile kosztuje wyjazd na turniej French Open?
  • Jak zorganizować wyjazd Roland Garros?

Aby zakupić bilet na Roland Garros wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Roland Garros w nominale zaczynają się od około 100euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Roland Garros to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Paryżu i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Roland Garros wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: Turniej tenisowy Roland Garros, nazywany również French Open będący międzynarodowymi mistrzostwami Francji rozgrywany jest na przełomie maja i czerwca. Zawody będące drugimi corocznymi rozgrywkami zaliczanymi do Wielkiego Szlema odbywają się pod różnymi nazwami od 1901 roku. Charakterystyczna pomarańczowa mączka, na której rozgrywane są mecze pierwszy raz została wprowadzona jako nawierzchnia kotów w 1912 roku. French Open od 1928 roku odbywa się na kortach imienia Rolanda Garrosa w Paryżu.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Roland Garros:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl