Wyjazdy i bilety na Roland Garros

Oficjalna nazwa: French Open

Miejsce rozgrywek: Stade Roland Garros

Korty: Court Philippe Chatrier (kort główny), Court Suzanne Lenglen (drugi kort)

Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, kobiety, debel męski, debel żeński, mikst

Zwycięzcy i gwiazdy: Rafael Nadal, Roger Federer, Simona Halep

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Roland Garros?
  • Gdzie kupić bilety na turniej French Open?
  • Jaka jest cena biletu na Roland Garros?
  • Ile kosztuje wyjazd na turniej French Open?
  • Jak zorganizować wyjazd Roland Garros?

Organizujemy wyjazdy na Roland Garros dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Roland Garros m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Aby zakupić bilet na Roland Garros wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Roland Garros w nominale zaczynają się od około 100euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Roland Garros to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Paryżu i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Roland Garros wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: Turniej tenisowy Roland Garros, nazywany również French Open będący międzynarodowymi mistrzostwami Francji rozgrywany jest na przełomie maja i czerwca. Zawody będące drugimi corocznymi rozgrywkami zaliczanymi do Wielkiego Szlema odbywają się pod różnymi nazwami od 1901 roku. Charakterystyczna pomarańczowa mączka, na której rozgrywane są mecze pierwszy raz została wprowadzona jako nawierzchnia kotów w 1912 roku. French Open od 1928 roku odbywa się na kortach imienia Rolanda Garrosa w Paryżu.

Dojazd: kompleks tenisowy Roland Garros położony jest w 16 dzielnicy Paryża. Dostać do niego można się metrem (linia 9 i 10). Stacje docelowe to Porte d’Auteuil i Boulogne Jean-Jaurès (dla linii 10) oraz Michel-Ange–Molitor i Michel-Ange Auteuil (dla linii 9 i 10). Na mecze z różnych części miasta dojechać można również autobusami linii 22, 32, 52, 62, 72, 123, 241 oraz PC1.

Zwiedzanie (dostępne opcje): w związku z modernizacją obiektów wycieczki po obiektach Rolanda Garrosa zostały czasowo zawieszone. Jednak podczas turnieju wszyscy posiadacze biletów na korty główne mogą także oglądać mecze na pozostałych kortach (dostępność miejsc na zasadzie kto pierwszy ten lepszy).

Rodzaje biletów: na mecze turnieju Rolanda Garrosa dostępne są zarówno bilety jednodniowe jak i pakiety „weekendowy”, „półfinałowy” czy „finałowy”. Bilety VIP dostępne są na każdy z głównych kortów. Najprostsze bilety VIP zapewniają najlepsze miejsca na trybunach oraz dostęp do stref cateringowych. Inne strefy o podwyższonym standardzie uprawniają do korzystania ze specjalnych stref VIP, rezerwacji miejsc przy stołach w restauracji czy prywatnych lóż.

Bilety na turniej: bilety na mecze Roland Garros dostarczane są pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Roland Garros:

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694