Tenis

Wyjazdy i bilety na turnieje tenisa

TENIS:

  • turnieje wielkiego szlema: Roland Garros, US open, Wimbledon, Australian Open
  • turnieje Masters: Monte Carlo, Rzym, Paryż
  • turnieje kobiece: WTA Tour, Puchar Billie Jean King
  • turnieje męskie: ATP Tour, Puchar Davisa

KUP BILETY NA TURNIEJE TENISA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na turnieje tenisa dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na dowolny turniej m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: standardowym rodzajem biletu na turnieje tenisowe są bilet na miejsce siedzące na trybunach. Miejsca te różnią się ceną w zależności od umiejscowienia na trybunach, fazy turnieju oraz ilości meczów, na które wstęp gwarantuje dany bilet. Istnieje możliwości zakupu biletów VIP, które poza najlepszymi miejscami na trybunach umożliwią także dostęp do strefy cateringowej jak i szereg innych atrakcji jak prywatne loże, rezerwacje miejsc w stadionowych restauracjach, spotkania z byłymi i obecnymi gwiazdami tenisa.

Dostawa biletów: bilety na turnieje tenisa dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do odczytu w aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu na kilka dni przed rozpoczęciem meczu.  Wniektórych przypadkach bilety kartonikowe mogą zostać sprowadzone do Polski. (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie poszczególnych kortów tenisowych w czasie zawodów prawie zawsze jest niemożliwe. Najwieksze obiekty jak Roland Garros czy Wimbledon umołżiwiaja całoroczne zwiedzanie obiektów wraz z przewodnikiem poza dniami rozgrywania turniejów.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA TURNIEJE TENISA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się więcej:

  • Jak kupić bilety na tenis?
  • Gdzie kupić bilety na tenis?
  • Jaka jest cena biletu na tenis?
  • Ile kosztuje wyjazd na tenis?
  • Jak zorganizować wyjazd na tenis?

Jak kupić bilety na tenis?

Aby zakupić bilet na turnieje tenisa wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na tenis?

Ceny biletów na turnieje tenisa w zależności od zawodów zaczynają się od około 50 euro, jednak cena zależna jest od położenia trybuny.

Ile kosztuje wyjazd na tenis?

Zorganizowany wyjazd na turnieje tenisa kosztuje od około 3000pln w górę zależnie od kosztu przelotów, zakwaterowania, ale także dodatkowych opcji jak możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w danym mieście i okolicach.

Jak zorganizować wyjazd na tenis?

Żeby zorganizować wyjazd na turnieje tenisa wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Grand Prix Formula1:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl