FORMUŁA1

Bilety i wyjazdy na Formuła 1

FORMULA 1:

  • Oficjalna nazwa: Grand Prix Formula 1

KUP BILETY NA FORMUŁA 1:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na Grand Prix w Formule 1 dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na dowolne Grand Prix F1 m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: standardowym rodzajem biletu na wyścigi Formuły 1 są bilet na miejsce siedzące na trybunach. Miejsca te różnią się ceną w zależności od położenia trybuny, tego czy jest ona osłonięta od deszczu i słońca. Istnieje możliwości zakupu biletów VIP, które poza najlepszymi miejscami na trybunach umożliwią także dostęp do strefy cateringowej jak i szereg innych atrakcji jak wizyta w alei serwisowej, spacer po torze, spotkania z byłymi i obecnymi gwiazdami F1.

Dostawa biletów: bilety na Grand Prix F1 dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony, w formie vouchera lub biletu kartonikowego i mogą być dostarczone do Polski lub pod wskazany adres do hotelu na kilka dni przed Grand Prix czy w biurze zawodów w dniu imprezy (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie poszczególnych torów F1 w czasie zawodów dostępne jest tylko dla posiadaczy biletów VIP i w zależności od pakietu umożliwia przejazd specjalnym autokarem po torze, śledzenie procesu przygotowania aut i kierowców do wyścigu czy nawet rozmowę z mechanikami zespołów. Poza dniami rozgrywania zawodów możliwa jest organizacja całego dnia na torze połączonego z testowaniem samochodów wyścigowych różnych kategorii.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Dojazd: większość torów Formuły 1 położona jest nieopodal dużych metropolii, a organizatorzy wraz z administracją publiczną na czas zawodów uruchamiają dla kibiców dodatkowe lub specjalnie dedykowane przejazdy komunikacją kołowa i szynową. Praktycznie każdy tor dysponuje dużymi parkingami, na które mimo wszystko lepiej wybrać się z wyprzedzeniem, aby uniknąć korków na drogach dojazdowych. Część wyścigów w kalendarzu F1 rozgrywana jest na torach miejskich, wręcz w centrum miast co pozwala nawet na piesze dojście na tor.

ZAMÓW WYJAZD NA FORMUŁA 1:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się więcej:

  • Jak kupić bilety na Formule 1?
  • Gdzie kupić bilety na Formule 1?
  • Jaka jest cena biletu na Formule 1?
  • Ile kosztuje wyjazd na Formule 1?
  • Jak zorganizować wyjazd na Formule 1?

Jak kupić bilety na Formule 1?

Aby zakupić bilet na Formułę 1 wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Formule 1?

Ceny biletów na Grand Prix w Formule 1 w zależności od toru zaczynają się od około 150 euro, jednak cena zależna jest od położenia trybuny. Najdroższe miejsca to te położone przy długiej prostej START/META.

Ile kosztuje wyjazd na Formule 1?

Zorganizowany wyjazd na Grand Prix w Formule 1 kosztuje od około 3000pln w górę zależnie od kosztu przelotów, zakwaterowania, ale także dodatkowych opcji jak możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w danym mieście i okolicach.

Jak zorganizować wyjazd na Formule 1?

Żeby zorganizować wyjazd na Formule 1 wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Grand Prix Formula1:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl