Wyjazdy i bilety na Liga Mistrzów (Champions League)

Wyjazdy i bilety na Ligę Mistrzów.

Oficjalna nazwa: UEFA Champions League

Ilość drużyn w rozgrywkach: 32

Bilety na mecze Ligi Mistrzów: organizujemy bilety na wszystkie fazy piłkarskiej Ligi Mistrzów: rozgrywki grupowe, półfinały czy finał niezależnie od miejsca rozgrywania meczów. Zaopatrujemy w bilety kibiców największych klubów (FC Barcelona, Manchester United, Paris Saint Germain itp.), lecz umożliwiamy również udział w meczach mniej znanych drużyn (Sporting Lizbona, Olympique Lyon, Celtic Glasgow itp.) i drużyn, które jedynie sporadycznie pojawiają się w najważniejszych rozgrywkach klubowych.

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Ligi Mistrzów?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Ligi Mistrzów?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Ligi Mistrzów?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Ligi Mistrzów?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Ligi Mistrzów?

Rys historyczny: UEFA Champions League jest utworzoną w 1992 roku nową formuła rozgrywek o Puchar Europy. Przez pierwsze sezony o końcowy triumf walczyło 8 zespołów, w kolejnych latach ta liczba powiększała się, a do krajowych mistrzów dołączyły najlepsze drużyny z najsilniejszych lig europejskich. W ten sposób wypracowany został obecny system rozgrywek, w którego zasadniczej fazie uczestniczą 32 drużyny.

Rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów są najbardziej prestiżową i wzbudzającą najwięcej emocji rywalizacji w klubowej piłce nożnej na świecie.

Bilety na mecz: bilety na mecze Ligi Mistrzów w ramach fazy grupowej lub rozgrywek fazy pucharowej (bez względu na kraj rozgrywania meczu) dostarczane są pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze ligi mistrzów:

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694