Piłka nożna

Wyjazdy i bilety na Liga Mistrzów (Champions League)

LIGA MISTRZÓW:

  • Oficjalna nazwa: UEFA Champions League
  • Ilość drużyn w rozgrywkach: 32

KUP BILETY NA LIGĘ MISTRZÓW:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Ligi Mistrzów dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Champions Leage m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Bilety na mecze Ligi Mistrzów: organizujemy bilety na wszystkie fazy piłkarskiej Ligi Mistrzów: rozgrywki grupowe, półfinały czy finał niezależnie od miejsca rozgrywania meczów. Zaopatrujemy w bilety kibiców największych klubów (FC Barcelona, Manchester United, Paris Saint Germain itp.), lecz umożliwiamy również udział w meczach mniej znanych drużyn (Sporting Lizbona, Olympique Lyon, Celtic Glasgow itp.) i drużyn, które jedynie sporadycznie pojawiają się w najważniejszych rozgrywkach klubowych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: w zależności od stadionu zapewniają dostęp do stref cateringowych, rezerwacje miejsc w restauracjach przy lub na stadionach, czy spotkania z byłymi gwiazdami piłki i celebrytami.

Dostawa biletów: bilety na mecze Ligi Mistrzów dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA LIGĘ MISTRZÓW:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Ligi Mistrzów?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Ligi Mistrzów?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Ligi Mistrzów?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Ligi Mistrzów?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Ligi Mistrzów?

Aby zakupić bilet na mecze Ligi Mistrzów wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na mecze Ligi Mistrzów w nominale zaczynają się od około 100 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze i najlepsze drużyny muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na mecze Ligi Mistrzów to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia.

Żeby zorganizować wyjazd na Ligę Mistrzów wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: UEFA Champions League jest utworzoną w 1992 roku nową formuła rozgrywek o Puchar Europy. Przez pierwsze sezony o końcowy triumf walczyło 8 zespołów, w kolejnych latach ta liczba powiększała się, a do krajowych mistrzów dołączyły najlepsze drużyny z najsilniejszych lig europejskich. W ten sposób wypracowany został obecny system rozgrywek, w którego zasadniczej fazie uczestniczą 32 drużyny.

Rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów są najbardziej prestiżową i wzbudzającą najwięcej emocji rywalizacji w klubowej piłce nożnej na świecie.

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze ligi mistrzów:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl