liga angielskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Manchester United

MANCHESTER UNITED:

  • Nazwa klubu: Manchester United Football Club
  • Nazwa stadionu: Old Trafford
  • Pojemność: 76,000
  • Kraj: Anglia
  • Rozgrywki: Liga Angielska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Anglii, Puchar Ligii Angielskiej, Tarcza Dobroczynności, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA MANCHESTER UNITED:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Manchesteru United dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Manchester United m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Manchester United to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w loży.

Dostawa biletów: bilety na Manchester United dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Manchesterze na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami Manchesteru United.

Dojazd na stadion: z centrum miasta na stadion można dojechać tramwajem (Metrolink) liniami Altrincham – Bury i Altrincham – Piccadilly ze stacją docelową Old Trafford. Przejście ze stacji na stadion zajmie około 5 minut. Podróż linią St Werburgh’s Road – Shaw and Crompton ze stacją docelową Trafford Bar wydłuży spacer na stadion do około 10 minut. Na stadion dojeżdża także wiele autobusów m.in. 250, 255, 256, 263, 291, X50.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA MANCHESTER UNITED:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Manchester United?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Manchesteru United?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Manchester United?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Manchesteru United?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Manchester United?

Aby zakupić bilet na Manchester United wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Manchester United w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Manchester United to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Manchesterze i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Manchester United wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Manchesteru United:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl