Tenis

Wyjazdy i bilety na US Open

US OPEN:

  • Oficjalna nazwa: US Open
  • Miejsce rozgrywek: Nowy York, USTA Billie Jean King National Tennis Center
  • Korty: Arthur Ashe Stadium (kort główny), Louis Armstrong Stadium (drugi kort)
  • Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, kobiety, debel męski, debel żeński, mikst
  • Zwycięzcy i gwiazdy: Roger Federer, Pete Sampras, Iga Świątek, Serena Williams

KUP BILETY NA US OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na US Open dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej US Open m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych w tym bilety VIP i loże VIP. W ramach biletów VIP otrzymać można miejsca w najlepszych sektorach dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w niezapomnianym evencie przed lub po meczu..

Dostawa biletów: bilety na mecze US Open dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego , biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia “kartonikowych” biletów do Polski.

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie “centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Dojazd: najlepszy dojazd do kompleksu tenisowego US Open z centrum miasta (Grand Central Station) zapewnia metro linii 7 z przystankiem docelowym Mets-Willets Point.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA ROLAND GARROS:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na US Open?
  • Gdzie kupić bilety na US Open?
  • Jaka jest cena biletu na US Open?
  • Ile kosztuje wyjazd na US Open?
  • Jak zorganizować wyjazd US Open?

Jak kupić bilety na US Open?

Aby zakupić bilet na US Open wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na US Open?

Ceny biletów na US Open w nominale zaczynają się od około 50 dolarów, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na korcie głównym muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Ile kosztuje wyjazd na US Open?

Zorganizowany wyjazd na US Open to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Nowym Jorku i nie tylko.

Jak zorganizować wyjazd US Open?

Żeby zorganizować wyjazd na US Open wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: turniej po raz pierwszy odbył się w sierpniu 1881 roku na kortach trawiastych w Newport Casino w Newport, Rhode Island. Od 1884 do 1911 roku zwycięzcy edycji z poprzedniego roku automatycznie kwalifikowali się do finału turnieju, w którym rozgrywali mecz z najlepszym zawodnikiem z danego roku. Przez pierwsze 6 lat w turnieju rywalizowali jedynie mężczyźni, a rozgrywki kobiet zainaugurowano w 1887 roku. Na przestrzeni lat poszczególne rozgrywki (debel, single męskie i żeńskie) odbywały się na rożnych kortach w USA. W 1973 roku US Open stał się pierwszym turniejem wielkoszlemowym, w którym przyznano równe nagrody pieniężne mężczyznom i kobietom.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na US Open:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl