liga angielskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Manchester City

MANCHESTER CITY:

  • Nazwa klubu: Manchester City Football Club
  • Nazwa stadionu: Etihad Stadium
  • Pojemność: 48,000
  • Kraj: Anglia
  • Rozgrywki: Liga Angielska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Anglii, Puchar Ligii Angielskiej, Tarcza Dobroczynności, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA MANCHESTER CITY:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Manchester City dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Manchester City m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Manchester City to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w loży.

Dostawa biletów: bilety na Manchester City dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Manchesterze na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami Manchesteru City.

Dojazd na stadion: najłatwiej i najszybciej do położonego na wschodzie miasta stadionu Etihad dojechać autobusami komunikacji miejskiej w Manchesterze. Autobusy dojeżdżające bezpośrednio pod stadion to 53, 54, 185, 186, 216, 217, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, X36 i X37.
Aby wrócić do centrum miasta po meczu wystarczy skorzystać z jednego z autobusów na Ashton New Road od strony trybuny południowej.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA MANCHESTER CITY:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Manchester City?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Manchesteru City?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Manchester City?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Manchesteru City?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Manchester City?

Aby zakupić bilet na Manchester City wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Manchester City w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Manchester City to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Manchesterze i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Manchester City wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Manchesteru City:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl