Tenis

Wyjazdy i bilety na ATP World Tour Finals

ATP WORLD TOUR FINALS:

  • Oficjalna nazwa: ATP World Finals
  • Miejsce rozgrywek: Pala Alpitour, Turyn
  • Korty: centralny kort o twardej nawierzchni w zadaszonej hali
  • Rodzaje rozgrywek: gra pojedyncza mężczyzn, debel męski
  • Zwycięzcy i gwiazdy: Roger Federer, Novak Djokovic, Adny Murray, Rafel Nadal

KUP BILETY NA ATP WORLD TOUR FINALS:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na ATP World Tour Finals dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Wimbledon m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: na wszystkie mecze dostępne są bilety jednorazowe oraz łączone w pakiety. Bilety jednorazowe upoważniają do uczestniczenia w jednej z dwóch dziennych sesji (popołudniowa lub wieczorna) lub zawierają dostęp do całego dnia rozgrywek.

Bilety VIP: pozwalają oglądać mecze z najlepiej zlokalizowanych miejsc na hali, istnieje możliwość zakupu biletów w pakietach na kilka dni meczowych. Różne rodzaje biletów VIP zapewniają miejsca w prywatnych lożach, dostęp do wydzielonych restauracji lub do stref cateringowych na terenie obiektu.

Dostawa biletów: bilety na ATP World Tour Finals dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego , biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia „kartonikowych” biletów do Polski.

Zwiedzanie (dostępne opcje): ponieważ zawody odbywają się w jednej zamkniętej hali widowiskowej nie istnieje możliwość zwiedzania obiektu podczas zawodów. Poza dniami eventowymi w okresie letnim można spróbować swoich sił we wspinaczce na na dach Areny!

Zwiedzanie (dostępne opcje): ponieważ zawody odbywają się w jednej zamkniętej hali widowiskowej nie istnieje możliwość zwiedzania obiektu podczas zawodów.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA ATP WORLD TOUR FINALS:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na ATP World Tour Finals?
  • Gdzie kupić bilety na turniej ATP World Tour Finals?
  • Jaka jest cena biletu na ATP World Tour Finals?
  • Ile kosztuje wyjazd na turniej ATP World Tour Finals?
  • Jak zorganizować wyjazd ATP World Tour Finals?

Aby zakupić bilet na ATP World Tour Finals wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na ATP World Tour Finals w nominale zaczynają się od około 100 euro jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na ATP World Tour Finals to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Turynie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na ATP World Tour Finals wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: ATP World Tour Finals nazywany wcześniej turniejem Masters, to kończący sezon męski turniej tenisowy, w którym udział bierze ośmiu najwyżej sklasyfikowanych w rankingu ATP tenisistów i osiem najwyżej sklasyfikowanych męskich par deblowych. Turniej określany jest również mianem nieoficjalnych mistrzostw świata. Turniej rozgrywany jest w Londynie od 2009 roku, a kontrakt organizatorów z The O2 Arena obowiązuje przynajmniej do 2018 roku.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na ATP World Tour Finals.

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl