liga włoskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Inter Mediolan

INTER MEDIOLAN:

  • Nazwa klubu: F.C. Internazionale Milano
  • Nazwa stadionu: San Siro
  • Pojemność: 80,000
  • Kraj: Włochy
  • Rozgrywki: Liga Włoska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA INTER MEDIOLAN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Inter Mediolan dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Inter Mediolan m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Inter Mediolan to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w lozy.

Dostawa biletów: bilety na Inter Mediolan dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Mediolanie na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju / meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum AC Milan i Inter Mediolan, zwiedzanie szatni obydwu zespołów, wizyta w tzw. “mixed zone”, przejście drogą jaką przebywają piłkarze przed meczem przez tunel prowadzący na murawę, zwiedzanie lóż i stref hospitality.

Dojazd na stadion: stadion położony jest około 5 kilometrów od centrum Mediolanu. Czerwona linia metra (MM1) w kierunku RHO Fiera dojeżdża prosto z centrum miasta (np. stacje Duomo, San Babila) do stacji Lotto położonej najbliżej stadionu. Po wyjściu z metra pozostaje jeszcze około 15 minut spaceru.. Pod stadion dojeżdża autobus linii 49, ruszając nim z Piazza Tirana (w kierunku Piazza Lotto) należy wysiąść na przystanku Piazza Axum. Natomiast linią 79 dojechać można z Via Govone (kierunek Via Lorenteggio) z przystankiem docelowym Via Tesio. Dojechać można również tramwajem linii 16 z przystankiem docelowym Via Dessie. W dniach meczy i innych imprez ze stacji Piazzale Lotto (czerwona linia metra) prowadzony jest transport pod sam stadion.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA BAYERN MONACHIUM:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Inter Mediolan?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Interu Mediolan?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Inter Mediolan?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Interu Mediolan?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Inter Mediolan?

Aby zakupić bilet na Inter Mediolan wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Inter Mediolan w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Inter Mediolan to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Mediolanie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Inter Mediolan wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Interu Mediolan:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl