liga niemieckaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Borussia Dortmund

BORUSSIA DORTMUND:

  • Nazwa klubu: Borussia Dortmund
  • Nazwa stadionu: Signal Iduna Park
  • Pojemność: 80,000
  • Kraj: Niemcy
  • Rozgrywki: Liga Niemiecka, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Niemiec, Superpuchar Niemiec,  Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA BORUSSIA DORTMUND:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Borussii Dortmund dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Borussia Dortmund m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Borussii Dortmund to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w lozy.

Dostawa biletów: bilety na Borussia Dortmund dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Dortmundzie na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie szatni zawodników, trybun, wyjścia z tunelu na murawę, muzeum klubowego.

Dojazd na stadion: z dworca głównego w Dortmundzie łatwo można dojechać na stadion kolejka wysiadając na stacji Dortmund Signal Iduna Park. Nie bedzie również kłopotu z dojściem ze stacji metra Westfalenhallen, do której dojeżdżają linie U45 i U46 oraz autobus 450. Na stadion dojedziemy także linią metra U24 ze stacją docelową Theodor-Fliedner-Heim.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA BORUSSIA DORTMUND:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Borussia Dortmund?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Borussii Dortmund?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Borussia Dortmund?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Borussii Dortmund?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Borussia Dortmund?

Aby zakupić bilet na Borussia Dortmund wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Borussia Dortmund w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Borussia Dortmund to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Dortmundzie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Borussia Dortmund wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Borussi Dortmund:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl