liga hiszpańskaPiłka nożnaPolecane

Wyjazdy i bilety na FC Barcelona

FC BARCELONA:

 • Nazwa klubu: Futbol Club Barcelona
  Nazwa stadionu: Camp Nou
  Pojemność: 98,000
  Kraj: Hiszpania
 • Rozgrywki: Liga Hiszpańska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Króla (Copa del Rey), Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA FC BARCELONA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze FC Barcelona dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Bayern Monachium m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze FC Barcelona to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w loży.

Dostawa biletów: bilety na FC Barcelona dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Barcelonie na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju / meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami FC Barcelony.

Dojazd na stadion: najsprawniejszy dojazd na stadion gwarantujący szybki transport z głównych centralnych punktów miasta dają dwie linie metra. Jadąc linią 3 (zielona) w stronę Zona Universitària należy wysiąść na stacji Palau Reial. Korzystając z linii 5 (niebieska) w stronę Cornellà Centre najlepiej wysiąść na stacji Badal lub Collblanc. W obydwu przypadkach do pokonania pozostanie około jeden kilometr do dojścia na stadion.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA FC BARCELONA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

 • Jak kupić bilety na mecz FC Barcelona?
 • Gdzie kupić bilety na mecze FC Barcelony?
 • Jaka jest cena biletu na mecz FC Barcelona?
 • Ile kosztuje wyjazd na mecze FC Barcelony?
 • Jak zorganizować wyjazd na mecz FC Barcelona?

Aby zakupić bilet na FC Barcelona wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na FC Barcelona w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na FC Barcelona to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Barcelonie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na FC Barcelona wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze FC Barcelony:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl