Bilety i wyjazdy na mecze FC Barcelony

Nazwa klubu: Futbol Club Barcelona
Nazwa stadionu: Camp Nou
Pojemność: 98,000
Kraj: Hiszpania

Rozgrywki: Liga Hiszpańska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Króla (Copa del Rey), Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy.

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz FC Barcelona?
  • Gdzie kupić bilety na mecze FC Barcelony?
  • Jaka jest cena biletu na mecz FC Barcelona?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze FC Barcelony?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz FC Barcelona?

Dojazd na stadion: najsprawniejszy dojazd na stadion gwarantujący szybki transport z głównych centralnych punktów miasta dają dwie linie metra. Jadąc linią 3 (zielona) w stronę Zona Universitària należy wysiąść na stacji Palau Reial. Korzystając z linii 5 (niebieska) w stronę Cornellà Centre najlepiej wysiąść na stacji Badal lub Collblanc. W obydwu przypadkach do pokonania pozostanie około jeden kilometr do dojścia na stadion.

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami FC Barcelony.

Bilety na mecz: bilety na mecze FC Barcelony w ramach ligi hiszpańskiej lub innych rozgrywek (Puchar Króla, Liga Mistrzów itp) dostarczane są pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze FC Barcelony:

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694