liga angielskaPiłka nożnaPolecane

Wyjazdy i bilety na Arsenal FC

ARSENAL FC:

  • Nazwa klubu: Arsenal Football Club
  • Nazwa stadionu: Emirates Stadium
  • Pojemność: 60,000
  • Kraj: Anglia
  • Rozgrywki: Liga Angielska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Anglii, Puchar Ligii Angielskiej, Tarcza Dobroczynności, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA ARSENAL:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Arsenal FC dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Arsenal Londyn m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Arsenalu Londyn to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w loży.

Dostawa biletów: bilety na Arsenal FC dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Londynie na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami Arsenalu Londyn.

Dojazd na stadion: najlepszy dojazd na stadion zapewnia linia metra Piccadilly, którą można dojechać nawet bezpośrednio z lotniska Heathrow. Stacją docelową jest Arsenal z którego przejście na stadion zajmuje około 3 minut. Dojście ze stacji Finsbury Park (linia Piccadilly i Victoria) i Highbury & Islington (linia Victoria) zajmą około 10 minut.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA ARSENAL FC:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Arsenal Londyn?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Arsenalu Londyn?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Arsenal Londyn?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Arsenalu Londyn?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Arsenal Londyn?

Aby zakupić bilet na Arsenal wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Arsenal FC w nominale zaczynają się od około 150 funtów, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Arsenal Londyn to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Londynie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Arsenal FC wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Arsenalu Londyn:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl