AC Milan

bilety na mecze ac milanuWyjazdy i bilety na mecze AC Milan

Nazwa klubu: Associazione Calcio Milan

Nazwa stadionu: San Siro

Pojemność: 80,000

Kraj: Włochy

Rozgrywki: Liga Włoska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch, Superpuchar Europy.

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 506 690 211

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz AC Milan?
  • Gdzie kupić bilety na mecze AC Milan?
  • Jaka jest cena biletu na mecz AC Milan?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze AC Milan?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz AC Milan?

Dojazd na stadion: stadion położony jest około 5 kilometrów od centrum Mediolanu. Czerwona linia metra (MM1) w kierunku RHO Fiera dojeżdża prosto z centrum miasta (np. stacje Duomo, San Babila) do stacji Lotto położonej najbliżej stadionu. Po wyjściu z metra pozostaje jeszcze około 15 minut spaceru.. Pod stadion dojeżdża autobus linii 49, ruszając nim z Piazza Tirana (w kierunku Piazza Lotto) należy wysiąść na przystanku Piazza Axum. Natomiast linią 79 dojechać można z Via Govone (kierunek Via Lorenteggio) z przystankiem docelowym Via Tesio. Dojechać można również tramwajem linii 16 z przystankiem docelowym Via Dessie. W dniach meczy i innych imprez ze stacji Piazzale Lotto (czerwona linia metra) prowadzony jest transport pod sam stadion.

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum AC Milan i Inter Mediolan, zwiedzanie szatni obydwu zespołów, wizyta w tzw. „mixed zone”, przejście drogą jaką przebywają piłkarze przed meczem przez tunel prowadzący na murawę, zwiedzanie lóż i stref hospitality.

Bilety na mecz: bilety na mecze AC Milan w ramach ligi włoskiej lub innych rozgrywek (Puchar Włoch, Liga Mistrzów itp) dostarczane są pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze AC Milan:

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 506 690 211