FORMUŁA1

Wyjazdy i bilety na Grand Prix Belgii

FORMULA 1 – Belgia

  • Oficjalna nazwa: Grand Prix Belgii F1
  • Miejsce rozgrywek: Stavelot, Belgia
  • Tor: Spa Francorchamps

KUP BILETY NA F1 GRAND PRIX BELGII:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na Grand Prix Belgii w Formule 1 dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Grand Prix Belgii m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: standardowym rodzajem biletu na wyścig Grand Prix Belgii w Formula1 jest bilet na miejsce siedzące na trybunach. Miejsca te różnią się ceną w zależności od położenia trybuny, tego czy jest ona osłonięta od deszczu i słońca. Istnieje możliwości zakupu biletów VIP, które poza najlepszymi miejscami na trybunach umożliwią także dostęp do strefy cateringowej jak i szereg innych atrakcji jak wizyta w alei serwisowej, spacer po torze, spotkania z byłymi i obecnymi gwiazdami F1.

Dostawa biletów: bilety na Grand Prix Belgii dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony, w formie vouchera lub biletu kartonikowego i mogą być dostarczone do Polski, pod wskazany adres do hotelu na kilka dni przed Grand Prix lub w biurze zawodów w dniu imprezy (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie toru w czasie zawodów dostępne jest tylko dla posiadaczy biletów VIP i w zależności od pakietu umożliwia przejazd specjalnym autokarem po torze, śledzenie procesu przygotowania aut i kierowców do wyścigu czy nawet rozmowę z mechanikami zespołów. Poza dniami rozgrywania zawodów możliwa jest organizacja całego dnia na torze połączonego z testowaniem samochodów wyścigowych różnych kategorii. Poza dniami rozgrywania zawodów możliwa jest organizacja całego dnia na torze połączonego z testowaniem samochodów wyścigowych różnych kategorii.

Dojazd:

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA F1 GRAND PRIX BELGII:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Grand Prix Belgii w Formule 1?
  • Gdzie kupić bilety na Grand Prix Belgii w Formule 1 ?
  • Jaka jest cena biletu na Grand Prix Belgii w Formule 1 ?
  • Ile kosztuje wyjazd na Grand Prix Belgii w Formule 1 ?
  • Jak zorganizować wyjazd Grand Prix Belgii w Formule 1 ?

Jak kupić bilety na Grand Prix Belgii w Formule 1?

Aby zakupić bilet na Grand Prix Belgii w Formule 1 wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Grand Prix Belgii w Formule 1?

Ceny biletów na Grand Prix Belgii w Formule 1 na miejsca siedzące w nominale zaczynają się od około 200 euro, jednak cena zależna jest od położenia trybuny lub loży. Istnieje możliwość organizacji apartamentu z balkonem i widokiem na tor jak również zakupu pakietów VIP z dostępem do wspólnego tarasu z widokiem na zawody, a ceny takich biletów to kilka tysięcy euro.

Ile kosztuje wyjazd na Grand Prix Belgii w Formule 1?

Zorganizowany wyjazd na Grand Prix Belgii w Formule 1 kosztuje od około 3000pln w górę zależnie od kosztu przelotów, zakwaterowania, ale także dodatkowych opcji jak możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Belgii.

Jak zorganizować wyjazd Grand Prix Belgii w Formule 1?

Żeby zorganizować wyjazd na Grand Prix Belgii w Formule 1 wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Grand Prix Belgii Formula1:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl