liga niemieckaPiłka nożnapiłka nozna inne

Wyjazdy i bilety na Bayern Monachium

BAYERN MONACHIUM:

  • Nazwa klubu: Fußball-Club Bayern
  • Nazwa stadionu: Allianz Arena
  • Pojemność: 71,000
  • Kraj: Niemcy
  • Rozgrywki: Liga Niemiecka, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Niemiec, Superpuchar Niemiec,  Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA BAYERN MONACHIUM:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Bayernu Monachium dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Bayern Monachium m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Bayernu Monachium to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w lozy.

Dostawa biletów: bilety na Bayern Monachium dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Monachium na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju / meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie szatni zawodników, trybun, wyjścia z tunelu na murawę, muzeum klubowego.

Dojazd na stadion: ponieważ stadion Allianz Arena leży około 20 minut jazdy samochodem od centrum miast i niedaleko jednej z głównych tras dojazdowych do miasta najlepszym sposobem dotarcia tam jest samochód. Oficjalnie proponowanym rozwiązaniem za pośrednictwem transportu publicznego jest dojazd z Placu Mariackiego (Marienplatz) metrem linii U6 w kierunku Garching-Forschungszentrum, a przystankiem docelowym będzie Fröttmaning, z którego dzieli nas kilka minut pieszo na stadion.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA BAYERN MONACHIUM:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Bayern Monachium?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Bayernu Monachium?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Bayern Monachium?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Bayernu Monachium?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Bayern Monachium?

Aby zakupić bilet na Bayern Monachium wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Bayern Monachium w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Bayern Monachium to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Monachium i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Bayern Monachium wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Bayernu Monachium:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl