Tenis

Wyjazdy i bilety na Barcelona Open

BARCELONA OPEN:

  • Oficjalna nazwa: Barcelona Open Banc Sabadell
  • Miejsce rozgrywek: Barcelona, Hiszpania
  • Korty: Real Club de Tenis Barcelona
  • Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, debel męski
  • Zwycięzcy i gwiazdy: Rafael Nadal, Thomas Muster, David Ferrer

KUP BILETY NA BARCELONA OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na Barcelona Open dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Barcelona Open m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych w tym bilety VIP i loże VIP. W ramach biletów VIP otrzymać można miejsca w najlepszych sektorach dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w niezapomnianym evencie przed lub po meczu..

Dostawa biletów: bilety na mecze Barcelona Open dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego , biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia “kartonikowych” biletów do Polski.

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie “centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Dojazd: najłatwiej dojechać do kortów Barcelona Open metrem linii 6, z wcześniejszą przesiadką z linii 3. Wyjście na stacji Palau Reial oraz około 3 minutowy spacer zaprowadza nas na miejsce rozgrywania turnieju.

ZAMÓW WYJAZD NA BARCELONA OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Barcelona Open?
  • Gdzie kupić bilety na Barcelona Open?
  • Jaka jest cena biletu na Barcelona Open?
  • Ile kosztuje wyjazd na Barcelona Open?
  • Jak zorganizować wyjazd Barcelona Open?

Jak kupić bilety na Barcelona Open?

Aby zakupić bilet na Barcelona Open wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Barcelona Open?

Ceny biletów na Barcelona Open w nominale zaczynają się od około 50 dolarów, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na korcie głównym muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Ile kosztuje wyjazd na Barcelona Open?

Zorganizowany wyjazd na Barcelona Open to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Nowym Jorku i nie tylko.

Jak zorganizować wyjazd Barcelona Open?

Żeby zorganizować wyjazd na Barcelona Open wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: turniej w Barcelonie odbywa się praktycznie nieprzerwanie od 1953 orku i jest drugim największym turniejem tenisa w Hiszpanii. Dwunastokrotnym zwycięzcą turnieju jest Rafael Nadal.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Barcelona Open:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl