Wyjazdy i bilety na Monte Carlo Open

Oficjalna nazwa: Monte Carlo Open

Miejsce rozgrywek: Monte Carlo

Korty: Country Club

Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, debel męski,

Zwycięzcy i gwiazdy: Rafel Nadal, Stefanos Tsitsipas, Roger Federer

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Monte Carlo Open?
  • Gdzie kupić bilety na Monte Carlo Open?
  • Jaka jest cena biletu na Monte Carlo Open?
  • Ile kosztuje wyjazd na Monte Carlo Open?
  • Jak zorganizować wyjazd Monte Carlo Open?

Organizujemy wyjazdy na turniej tenisowy w Monte Carlo dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Monte Carlo Masters m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Jak kupić bilety na turniej tenisowy w Monte Carlo?

Aby zakupić bilet na Monte Carlo Open wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Monte Carlo Open?

Ceny biletów na Monte Carlo Open w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze półfinałowe i finałowe muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Ile kosztuje wyjazd na Monte Carlo Open?

Zorganizowany wyjazd na Monte Carlo Open to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Monaco i na Lazurowym Wybrzeżu.

Jak zorganizować wyjazd turniej tenisa w Monte Carlo?

Żeby zorganizować wyjazd na Monte Carlo Open wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Rys historyczny: turniej tenisowy w Monte Carlo rozgrywany jest od 1897 roku. W latach 1970-1973 oraz 1976-1989 turniej w Monaco był głównym turniejem rozgrywanego w latach 1970-1989 Grand Prix Touru. Jedenastokrotnym zwycięzcą zawodów (w tym osiem tytułów pod rząd) jest Rafael Nadal.

Dojazd: dojazd na korty Monte Carlo Open to w głównej mierze dojazd z najbliższych miejscowości niedaleko Monaco. Najdogodniejsza podróż to dojazd pociągiem do stacji Country Club tuż obok kortów lub stacji Monaco i dojazd autobusami 1, 4 lub 6 na teren zawodów. Alternatywą pozostaje pieszy spacer przez Monte Carlo, natomiast z Nicei na turniej Monte Carlo Open kursują autobusy 100 i 110 z przystankiem docelowym Saint Roman.

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie „centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych w tym bilety VIP i loże VIP. W ramach biletów VIP otrzymać można miejsca w najlepszych sektorach, dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w okolicznościowych eventach.

Bilety na turniej: bilety na mecze Monte Carlo Open dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia „kartonikowych” biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Monte Carlo Open:

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl