liga angielskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na Chelsea FC

CHELSEA FC:

  • Nazwa klubu: Chelsea Football Club
  • Nazwa stadionu: Stamford Bridge
  • Pojemność: 42,500
  • Kraj: Anglia
  • Rozgrywki: Liga Angielska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Anglii, Puchar Ligii Angielskiej, Tarcza Dobroczynności, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA CHELSEA FC:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Chelsea FC dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Chelsea Londyn m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Chelsea FC to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w loży.

Dostawa biletów: bilety na Chelsea Londyn dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Londynie na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami Chelsea Londyn.

Dojazd na stadion: dojechać można zarówno kolejką miejską, metrem jak i autobusem. Najbliżej stadionu dojechać można autobusami linii 14, 211 i 414, które dojeżdżają na przystanek Chelsea Football Club. Jadąc metrem należy skorzystać z District Line i wysiąść na stacji Fulham Broadway. Dojście ze stacji na stadion zajmie około 5 minut. Jadąc kolejką naziemną należy wysiąść na stacji West Brompton lub Imperial Wharf, a dojście na stadion zajmie około 15 minut.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA CHELSEA FC:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Chelsea Londyn?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Chelsea Londyn?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Chelsea Londyn?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Chelsea Londyn?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Chelsea Londyn?

Aby zakupić bilet na Chelsea Londyn wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Chelsea FC w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Chelsea Londyn to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Londynie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Chelsea FC wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Chelsea Londyn:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl