Tenis

Wyjazdy i bilety na Australian Open

AUSTRALIAN OPEN:

  • Miejsce rozgrywek: Australia, Melbourne, Olympic Park
  • Korty: Rod Laver Arena (kort główny), Hisense Arena (drugi kort)
  • Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, kobiety, debel męski, debel żeński, mikst
  • Zwycięzcy i gwiazdy: Roger Federer, Novak Djokovic, Rafel Nadal, Serena Williams

KUP BILETY NA AUSTRALIAN OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na Australian Open dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Australian Open m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: bilety zwykłe dedykowane na korty główne umożliwiają oglądanie poszczególnych sesji na konkretnym obiekcie. Poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych. Są to między innymi bilety na wszystkie sesje na korcie głównym, bilety na sesje finałową czy różnego rodzaju bilety VIP.

Bilety VIP: w ramach biletów VIP otrzymać można miejsca w niższych rzędach (z wyborem miejsc zacienionych lub nie), bezpłatny dostęp do kortów zewnętrznych, dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w niezapomnianym evencie przed meczem. Na obydwu kortach głównych do dyspozycji gości pozostają loże korporacyjne, ponadto organizator zapewnia ekskluzywny pomieszczenia poza stadionem gdzie na przestrzeni niecałych 100m2 grupy zorganizowane mogą poczuć się jak na prawdziwym biznesowym spotkaniu w australijskim ogrodzie.

Dostawa biletów: bilety na Australian Open dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Melbourne na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju / meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie “centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Dojazd: idealne połączenie z centrum miasta zapewnia transport publiczny, do głównych kortów dojechać można m.in. tramwajem linii 70 z przystankami docelowymi: 7b (Rod Laver Arena) i 7c (Hisense Arena) czy autobusami linii 605 i 246. Łatwy dojazd zapewnia także kolej ze stacją docelową Richmond, z której dojdziemy do głównego kortu kompleksu tenisowego w kilka minut. Bardzo atrakcyjną formą transportu jest kursująca siedem dni w tygodniu “taksówka rzeczna”, która rzeką Yarra dopływa praktycznie pod główny kort.

ZAMÓW WYJAZD NA AUSTRALIAN OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Australian Open?
  • Gdzie kupić bilety na Australian Open?
  • Jaka jest cena biletu na Australian Open?
  • Ile kosztuje wyjazd na Australian Open?
  • Jak zorganizować wyjazd Australian Open?

Aby zakupić bilet na Australian Open wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Australian Open w nominale zaczynają się od około 100 dolarów, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Australian Open to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Melbourne i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Australian Open wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: Australian Open czyli międzynarodowe tenisowe mistrzostwa Australii. Turniej jest pierwszym w roku turniejem Wielkiego Szlema i rozgrywany jest na przełomie stycznia i lutego. Australian Open rozgrywany jest pod różnymi nazwami od 1905 roku w Melbourne na kortach kompleksu tenisowego Melbourne Park (od 1988 roku). Zawodnicy od tego czasu rywalizują na tzw. kortach twardych, wcześniej turniej rozgrywany był na nawierzchni trawiastej.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Australian Open:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl