liga włoskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na AS Roma

AS ROMA:

  • Nazwa klubu: Associazione Sportiva Roma
  • Nazwa stadionu: Stadio Olimpico
  • Pojemność: 72 698
  • Kraj: Włochy
  • Rozgrywki: Liga Włoska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA AS ROMA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze AS Roma dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na AS Roma m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze AS Roma to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w lozy.

Dostawa biletów: bilety na AS Roma dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Rzymie na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie szatni zawodników, trybun, wyjścia z tunelu na murawę, muzeum klubowego.

Dojazd na stadion: stadion znajduje się około 6km od centrum miasta, ale niestety nie dojedziemy do niego bezpośrednio metrem. Stacja linii A “Ottaviano” mieści się około 3km od stadionu, ale bezpośrednio z niej kursuje autobus 32, który jedzie bezpośrednio pod stadion – przystanek docelowy “Piazzale della Farnesina”.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA AS ROMA:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz AS Roma?
  • Gdzie kupić bilety na mecze AS Roma?
  • Jaka jest cena biletu na mecz AS Roma?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze AS Roma?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz AS Roma?

Aby zakupić bilet na AS Roma wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na AS Roma w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na AS Roma to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Rzymie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na AS Roma wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze AS Roma:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl