liga włoskaPiłka nożnapiłka nozna inne

Wyjazdy i bilety na Juventus Turyn

JUVENTUS TURYN:

  • Nazwa klubu: Juventus Football Club
  • Nazwa stadionu: Juventus Stadium
  • Pojemność: 41,000
  • Kraj: Włochy
  • Rozgrywki: Liga Włoska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA JUVENTUS TURYN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Juventusu Turyn dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Juventus Turyn m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Juventus Turyn to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w lozy.

Dostawa biletów: bilety na Juventus Turyn dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Turynie czy Mediolanie na kilka dni przed rozpoczęciem tmeczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników,, wizyta w centru prasowym, wizyta na płycie boiska, zwiedzanie lóż dla VIP-ów. Juventus oferuje zwiedzanie stadionu w różnych opcjach zarówno w dni meczowe jak poza nimi.

Dojazd na stadion: stadion Juventusu położony jest około 7 kilometrów na północ od centrum miasta i głównej stacji kolejowej Turynu Porta Nuova. Zarówno ze stacji kolejowej Porta Nuova jak i drugiego dworca, Porta Susa czy Piazza XVIII Dicembre w kierunku stadionu dojechać można metrem linii 1 ze stacją docelową Bernini (kierunek Fermi). Ze stacji Bernini pod sam stadjon w dniu meczu odjeżdża specjalnie dedykowany dla kibiców tramwaj numer 9. W dni powszednie na stadion dojechać można także autobusami linii 62, 72, 75, VE1.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA BAYERN MONACHIUM:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Juventus Turyn?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Juventusu Turyn?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Juventus Turyn?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Juventusu Turyn?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Juventus Turyn?

Aby zakupić bilet na Juventus Turyn wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Juventus Turyn w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Juventus Turyn to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Mediolaniei nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Juventus Turyn wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Juventusu Turyn:

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694