Wyjazdy i bilety na Juventus Turyn

Nazwa klubu: Juventus Football Club

Nazwa stadionu: Juventus Stadium

Pojemność: 41,000

Kraj: Włochy

Rozgrywki: Liga Włoska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch, Superpuchar Europy.

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Juventus Turyn?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Juventusu Turyn?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Juventus Turyn?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Juventusu Turyn?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Juventus Turyn?

Dojazd na stadion: stadion Juventusu położony jest około 7 kilometrów na północ od centrum miasta i głównej stacji kolejowej Turynu Porta Nuova. Zarówno ze stacji kolejowej Porta Nuova jak i drugiego dworca, Porta Susa czy Piazza XVIII Dicembre w kierunku stadionu dojechać można metrem linii 1 ze stacją docelową Bernini (kierunek Fermi). Ze stacji Bernini pod sam stadjon w dniu meczu odjeżdża specjalnie dedykowany dla kibiców tramwaj numer 9. W dni powszednie na stadion dojechać można także autobusami linii 62, 72, 75, VE1.

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników,, wizyta w centru prasowym, wizyta na płycie boiska, zwiedzanie lóż dla VIP-ów. Juventus oferuje zwiedzanie stadionu w różnych opcjach zarówno w dni meczowe jak poza nimi.

Bilety na mecz: bilety na mecze Juventusu Turyn w ramach ligi włoskiej lub innych rozgrywek (Puchar Włoch, Liga Mistrzów itp) dostarczane są pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Juventusu Turyn:

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694