liga angielskaPiłka nożnaWyjazdy

Wyjazdy i bilety na Liverpool FC

LIVERPOOL FC:

  • Nazwa klubu: Liverpool Football Club
  • Nazwa stadionu: Anfield
  • Pojemność: 45,500
  • Kraj: Anglia
  • Rozgrywki: Liga Angielska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Anglii, Puchar Ligii Angielskiej, Tarcza Dobroczynności, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA LIVERPOOL FC:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Liverpool FC dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na FC Liverpool m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Liverpool FC to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w loży.

Dostawa biletów: bilety na Liverpool FC dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Liverpoolu na kilka dni przed rozpoczęciem meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami Liverpool FC.

Dojazd na stadion: w dniu meczu na dwie godziny przed rozpoczęciem kursowanie zaczyna „Soccerbus”, który kursuje ze stacji kolejowej Sandhills – ostatni kurs rozpoczyna się na 15 minut przed pierwszym gwizdkiem. Z centrum miasta pod sam stadion na Walton Breck Road można dojechać autobusami komunikacji miejskiej 17, 26 i 27.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA LIVERPOOL FC:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz FC Liverpool?
  • Gdzie kupić bilety na mecze FC Liverpoolu?
  • Jaka jest cena biletu na mecz FC Liverpool?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze FC Liverpoolu?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz FC Liverpool?

Aby zakupić bilet na FC Liverpool wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na FC Liverpool w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na FC Liverpool to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Liverpoolu i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na FC Liverpool wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze FC Liverpoolu:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl