FORMUŁA1Polecane

Wyjazdy i bilety na Grand Prix Hiszpanii

FORMULA 1 – Hiszpania:

  • Oficjalna nazwa: Grand Prix Hiszpanii F1
  • Miejsce rozgrywek: Montmelo, Hiszpania
  • Tor: Barcelona

KUP BILETY NA GRAND PRIX HISZPANII:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Grand Prix Hiszpanii m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: standardowym rodzajem biletu na wyścig Grand Prix Hiszpanii w Formula1 jest bilet na miejsce siedzące na trybunach. Miejsca te różnią się ceną w zależności od położenia trybuny, tego czy jest ona osłonięta od deszczu i słońca. Istnieje możliwości zakupu biletów VIP, które poza najlepszymi miejscami na trybunach umożliwią także dostęp do strefy cateringowej jak i szereg innych atrakcji jak wizyta w alei serwisowej, spacer po torze, spotkania z byłymi i obecnymi gwiazdami F1.

Dostawa biletów: bilety na Grand Prix Hiszpanii dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony, w formie vouchera lub biletu kartonikowego i mogą być dostarczone do Polski, pod wskazany adres do hotelu na kilka dni przed Grand Prix lub w biurze zawodów w dniu imprezy (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie toru w czasie zawodów dostępne jest tylko dla posiadaczy biletów VIP i w zależności od pakietu umożliwia przejazd specjalnym autokarem po torze, śledzenie procesu przygotowania aut i kierowców do wyścigu czy nawet rozmowę z mechanikami zespołów. Poza dniami rozgrywania zawodów możliwa jest organizacja całego dnia na torze połączonego z testowaniem samochodów wyścigowych różnych kategorii.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Dojazd: tor położony jest około 30 kilometrów na północny wschód od centrum Barcelony. Dotrzeć tam można m.in. taxi lub samochodem (obiekt oferuje bardzo wiele miejsc parkingowych nieopodal toru). Należy wziąć pod uwagę jedynie korki i podroż zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. W weekend Grand Prix F1 bezpośrednio na tor z przystanku Estació del Nord kursują autobusy. Innym sposobem dotarcia na Grand Prix Hiszpanii F1 jest pociąg linii R2 i R2 Nord w kierunku Granollers lub Saint Celoni ze stacja docelową Montmelo.

ZAMÓW WYJAZD NA GRAND PRIX HISZPANII:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się więcej:

  • Jak kupić bilety na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1?
  • Gdzie kupić bilety na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 ?
  • Jaka jest cena biletu na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 ?
  • Ile kosztuje wyjazd na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 ?
  • Jak zorganizować wyjazd Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 ?

Jak kupić bilety na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1?

Aby zakupić bilet na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1?

Ceny biletów na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 na miejsca siedzące w nominale zaczynają się od około 150 euro, jednak cena zależna jest od położenia trybuny. Najdroższe miejsca to te położone przy długiej prostej START/META.

Ile kosztuje wyjazd na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1?

Zorganizowany wyjazd na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 kosztuje od około 3000pln w górę zależnie od kosztu przelotów, zakwaterowania, ale także dodatkowych opcji jak możliwość skorzystania z lokalnych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Barcelonie i okolicach.

Jak zorganizować wyjazd Grand Prix Hiszpanii w Formule 1?

Żeby zorganizować wyjazd na Grand Prix Hiszpanii w Formule 1 wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Grand Prix Hiszpanii Formula1:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl