liga hiszpańskaPiłka nożnaWyjazdy

Wyjazdy i bilety na mecze Realu Madryt

REAL MADRYT:

  • Nazwa klubu: Real Madrid Club de Fútbol
  • Nazwa stadionu: Estadio Santiago Bernabeu
  • Pojemność: 80,500
  • Kraj: Hiszpania
  • Rozgrywki: Liga Hiszpańska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Króla (Copa del Rey), Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA REAL MADRYT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Realu Madryt dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Real Madryt m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Real Madryt to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w loży.

Dostawa biletów: bilety na Real Madryt dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Madrycie na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju / meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami Realu Madryt.

Dojazd na stadion: stadion położony jest w centrum Madrytu, przy Paseo de la Castellana, jednej z głównych ulic Madrytu. Szybki dojazd na stadion zapewnia linia 10 metra z przystankiem Santiago Bernabeu. Na stadion można dostać się z różnych części miasta autobusami: 14 w kierunku Avenida Pio XII, autobusem 27 w kierunku Plaza de Castilla, 147 w kierunku Barrio del Pilar, 150 w kierunku Colonia Virgen. Przystankiem docelowym dla autobusów jest Plaza Lima.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA REAL MADRYT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Real Madryt?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Realu Madryt?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Real Madryt?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Realu Madryt?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Real Madryt?

Aby zakupić bilet na Real Madryt wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Real Madryt w nominale zaczynają się od około 150 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Real Madryt to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Madrycie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Real Madryt wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Realu Madryt:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl