Wyjazdy i bilety na mecze Realu Madryt

Nazwa klubu: Real Madrid Club de Fútbol

Nazwa stadionu: Estadio Santiago Bernabeu

Pojemność: 80,500

Kraj: Hiszpania

Rozgrywki: Liga Hiszpańska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Króla (Copa del Rey), Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy.

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecz Real Madryt?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Realu Madryt?
  • Jaka jest cena biletu na mecz Real Madryt?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Realu Madryt?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecz Real Madryt?

Dojazd na stadion: stadion położony jest w centrum Madrytu, przy Paseo de la Castellana, jednej z głównych ulic Madrytu. Szybki dojazd na stadion zapewnia linia 10 metra z przystankiem Santiago Bernabeu. Na stadion można dostać się z różnych części miasta autobusami: 14 w kierunku Avenida Pio XII, autobusem 27 w kierunku Plaza de Castilla, 147 w kierunku Barrio del Pilar, 150 w kierunku Colonia Virgen. Przystankiem docelowym dla autobusów jest Plaza Lima.

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami Realu Madryt.

Bilety na mecz: bilety na mecze Realu Madryt w ramach ligi hiszpańskiej lub innych rozgrywek (Puchar Króla, Liga Mistrzów itp) dostarczane są pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Realu Madryt:

Zamów bilety lub wyjazdzapytaj o ofertębilety@trend-sport.pl │ (+48) 534 798 694