liga hiszpańskaPiłka nożna

Wyjazdy i bilety na mecze Atletico Madryt

ATLETICO MADRYT:

  • Nazwa klubu: Club Atletico de Madrid
  • Nazwa stadionu: Wanda Metropolitano
  • Pojemność: 68,500
  • Kraj: Hiszpania
  • Rozgrywki: Liga Hiszpańska, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Króla (Copa del Rey), Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy.

KUP BILETY NA ATLETICO MADRYT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl 

Organizujemy wyjazdy na mecze Atletico Madryt dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na Atletico Madryt m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: w zależności od meczu możemy zorganizować bilety regularne lub wszelkie bilety o podwyższonym standardzie czy VIP.

Bilety VIP: na mecze Atletico Madryt to miejsca o podwyższonym standardzie z dostępem do stref VIP lub prywatne loże oferujące catering i obsługę kelnerską w loży.

Dostawa biletów: bilety na Atletico Madryt dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub biletu kartonikowego. Bilety elektroniczne dostarczane są na adres email lub do aplikacji, a bilety kartonikowe pod wskazany adres do hotelu w Madrycie na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju / meczu (kupując z TREND SPORT zawsze masz gwarancję, że otrzymasz swoje bilety).

Zwiedzanie stadionu (dostępne opcje): muzeum klubu, wizyta w szatni zawodników, obiad w restauracji stadionowej, wizyta w centru prasowym gdzie prowadzone są pomeczowe konferencje, zwiedzanie lóż VIP, spotkania z byłymi gwiazdami Atletico Madryt.

Dojazd na stadion: Stadion Wanda Metropolitano położony jest około 10 kilometrów na wschód od ścisłego centrum Madrytu. Najlepszy dojazd na stadion zapewnia metro linii 7 ze stacją docelową “Estadio Metropolitano”. Alternatywą może być około 15 minutowy spacer na stadion ze stacji przystanków dwóch innych linii metra: linia 2 ze stacją docelową “Las Rosas” i linia 5 ze stacją “Canillejas”.
Podroż samochodem choć zalecana tylko dla osób, które wcześniej zakupiły kartę parkingową jest dobrym rozwiązaniem w przypadku stadionu Atletico. Stadion lezy niedaleko obwodnicy miasta M-30 i autostrady A-2 prowadzącej w kierunku Saragossy.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA REAL MADRYT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

 

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na mecze Atletico Madryt?
  • Gdzie kupić bilety na mecze Atletico Madryt?
  • Jaka jest cena biletu na mecze Atletico Madryt?
  • Ile kosztuje wyjazd na mecze Atletico Madryt?
  • Jak zorganizować wyjazd na mecze Atletico Madryt?

Aby zakupić bilet na Atletico Madryt wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Ceny biletów na Atletico Madryt w nominale zaczynają się od około 100 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze na głównych kortach muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Zorganizowany wyjazd na Atletico Madryt to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Madrycie i nie tylko.

Żeby zorganizować wyjazd na Atletico Madryt wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Inne polecane drużyny:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na mecze Atletico Madryt.

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl