TenisWyjazdy

Wyjazdy i bilety na Roma Open

ROMA OPEN:

  • Oficjalna nazwa: Internazionali d’Italia
  • Miejsce rozgrywek: Rzym, Włochy
  • Korty: Foro Italico
  • Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, kobiety
  • Zwycięzcy i gwiazdy: Novak Djokovic, Rafel Nadal, Thomas Muster, Iga Świątek

KUP BILETY NA ROMA OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na turniej tenisa w Rzymie dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Roma Open m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych umożliwiających uczestnictwo w różnych sesjach i fazach turnieju.

Dostawa biletów: bilety na mecze Roma Open dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego, biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia “kartonikowych” biletów do Polski.

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie “centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Dojazd: kompleks sportowy na którym rozgrywany jest turniej tenisa Roma Open położony jest na północny zachód od centrum Rzymu. Sugerowany dojazd komunikacją miejską to metro linii A w kierunku Battistini z przystankiem docelowym Ottaviano. Stamtąd autobus 32 w kierunku Saxa Rubra z przystankiem docelowym De Bosis / Tennis Stadium.

ZAMÓW WYJAZD NA ROMA OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na turniej tenisa w Rzymie?
  • Gdzie kupić bilety na turniej tenisa w Rzymie?
  • Jaka jest cena biletu na turniej tenisa w Rzymie?
  • Ile kosztuje wyjazd na turniej tenisa w Rzymie?
  • Jak zorganizować wyjazd na turniej tenisa w Rzymie?

Jak kupić bilety na turniej tenisa w Rzymie?

Aby zakupić bilet na turniej tenisa w Rzymie wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na turniej tenisa w Rzymie?

Ceny biletów na Roma Open w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze półfinałowe i finałowe muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Ile kosztuje wyjazd na Roma Open?

Zorganizowany wyjazd na turniej tenisa w Rzymie to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Rzymie i nie tylko.

Jak zorganizować wyjazd turniej tenisa w Rzymie?

Żeby zorganizować wyjazd na Roma Open wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: turniej tenisowy w Rzymie rozgrywany od 1935 roku swoje początki miał …w Mediolanie w 1930 roku. Po pięciu latach turniej został przeniesiony do stolicy Włoch by już następnego roku z powodu działań wojennych w Europie zawiesić go w latach 1936-1949. Od 1950 roku impreza odbywa się rokrocznie nieprzerwanie.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Monte Carlo Open:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl