Wyjazdy i bilety na Paris Open

Oficjalna nazwa: Paris Masters

Miejsce rozgrywek: Paryż

Korty: Accor Arena

Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, debel męski,

Zwycięzcy i gwiazdy: Novak Djokovic, Rafel Nadal, Wojciech Fibak

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Paris Masters?
  • Gdzie kupić bilety na Paris Masters?
  • Jaka jest cena biletu na Paris Masters?
  • Ile kosztuje wyjazd na Paris Masters?
  • Jak zorganizować wyjazd Paris Masters?

Organizujemy wyjazdy na Paris Masters dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Paris Open m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Jak kupić bilety na Paris Masters?

Aby zakupić bilet na Paris Masters wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Paris Masters?

Ceny biletów na Paris Masters w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze półfinałowe i finałowe muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Ile kosztuje wyjazd na Paris Masters?

Zorganizowany wyjazd na Paris Masters to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Paryżu i nie tylko.

Jak zorganizować wyjazd Paris Masters?

Żeby zorganizować wyjazd na Paris Masters wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Rys historyczny: Paris Open, Paris Master czy Paris Indoor to niektóre z nazw pod którymi rozgrywany był turniej na zamkniętej hali w Paryżu. Turniej swoje początki ma w 1969 roku. W chwili obecnej jest jedynym turniejem rangi Masters 1000 rozgrywanym w hali. W 1982 roku turniej wygrał Wojciech Fibak, a 30 lat później w przegranym finale zagrał Jerzy Janowicz.

Dojazd: hala w której rozgrywany jest Paris Open położona jest w centrum Paryża tuż nad Sekwaną. Pozwala to na dojazd samochodem na jeden z lokalizowanych parkingów pod halą jednak liczyć się trzeba z korkami. Swobodny dostęp oferuje także transport miejski i zlokalizowane w najbliższej odległości przystanki autobusów 71 i 215 przy Boulevard de Bercy, a także stacja metra Bercy linii 6 i 14 przy Rue de Bercy.

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie „centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych w tym bilety VIP i loże VIP. W ramach biletów VIP otrzymać można miejsca w najlepszych sektorach dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w niezapomnianym evencie przed lub po meczu..

Bilety na turniej: bilety na mecze Paris Masters dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego , biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia „kartonikowych” biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Paris Masters:

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl