Tenis

Wyjazdy i bilety na Paris Open

PARIS OPEN:

  • Oficjalna nazwa: Paris Masters
  • Miejsce rozgrywek: Paryż, Francja
  • Korty: Accor Arena
  • Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, debel męski,
  • Zwycięzcy i gwiazdy: Novak Djokovic, Rafel Nadal, Wojciech Fibak

KUP BILETY NA PARIS OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na Paris Masters dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Paris Open m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych w tym bilety VIP i loże VIP.

Bilety VIP: w ramach biletów VIP nabyć można miejsca w najlepszych sektorach, lożach lub boksach na poziomie boiska. Pakiety zapewniają dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w niezapomnianym evencie przed lub po meczu.

Bilety na turniej: bilety na mecze Paris Masters dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego , biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia “kartonikowych” biletów do Polski.

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie “centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

Dojazd: hala w której rozgrywany jest Paris Open położona jest w centrum Paryża tuż nad Sekwaną. Pozwala to na dojazd samochodem na jeden z lokalizowanych parkingów pod halą jednak liczyć się trzeba z korkami. Swobodny dostęp oferuje także transport miejski i zlokalizowane w najbliższej odległości przystanki autobusów 71 i 215 przy Boulevard de Bercy, a także stacja metra Bercy linii 6 i 14 przy Rue de Bercy.

ZAMÓW WYJAZD NA PARIS OPEN:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Paris Masters?
  • Gdzie kupić bilety na Paris Masters?
  • Jaka jest cena biletu na Paris Masters?
  • Ile kosztuje wyjazd na Paris Masters?
  • Jak zorganizować wyjazd Paris Masters?

Jak kupić bilety na Paris Masters?

Aby zakupić bilet na Paris Masters wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Paris Masters?

Ceny biletów na Paris Masters w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze półfinałowe i finałowe muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Ile kosztuje wyjazd na Paris Masters?

Zorganizowany wyjazd na Paris Masters to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Paryżu i nie tylko.

Jak zorganizować wyjazd Paris Masters?

Żeby zorganizować wyjazd na Paris Masters wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: Paris Open, Paris Master czy Paris Indoor to niektóre z nazw, pod którymi rozgrywany był turniej na zamkniętej hali w Paryżu. Turniej swoje początki ma w 1969 roku. W chwili obecnej jest jedynym turniejem rangi Masters 1000 rozgrywanym w hali. W 1982 roku turniej wygrał Wojciech Fibak, a 30 lat później w przegranym finale zagrał Jerzy Janowicz.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Paris Masters:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl