Wyjazdy i bilety na Laver Cup


Oficjalna nazwa: Laver Cup

Miejsce rozgrywek: Londyn

Korty: O2 Arena

Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, debel męski,

Zwycięzcy i gwiazdy: Novak Djokovic, Rafel Nadal, Alexander Zverev

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Laver Cup?
  • Gdzie kupić bilety na Laver Cup?
  • Jaka jest cena biletu na Laver Cup?
  • Ile kosztuje wyjazd na Laver Cup?
  • Jak zorganizować wyjazd Laver Cup?

Organizujemy wyjazdy na Laver Cup dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Laver Cup m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Jak kupić bilety na Laver Cup?

Aby zakupić bilet na Laver Cup wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Laver Cup?

Ceny biletów na Laver Cup w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze półfinałowe i finałowe muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Ile kosztuje wyjazd na Laver Cup?

Zorganizowany wyjazd na Laver Cup to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Londynie i nie tylko.

Jak zorganizować wyjazd Laver Cup?

Żeby zorganizować wyjazd na Laver Cup wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Rys historyczny: męski drużynowy turniej tenisowy, utworzony w 2016 roku z inicjatywy Rogera Federera. W rywalizacji bierze udział sześciu tenisistów należących do Drużyny Europejskiej i sześciu, reprezentujących Drużynę Światową.

Dojazd: położona nad Tamizą hala O2 Arena umożliwia wiele sposobów na dostanie się na organizowane tam wydarzenia. Do hali dojedziesz autobusami linii 108, 129, 132, 161, 188, 422, 472 lub 486, a stacją docelową będzie North Greenwitch. Do O2 Areny dotrzesz także przy pomocy kolejki gondolowej czy statków Tamizą.

Zwiedzanie (dostępne opcje): zwiedzanie z przewodnikiem obejmuje dostęp do centrum prasowego, zwiedzanie kortu głównego wraz z szatniami zawodników, lożami korporacyjnymi, miejscami dla VIP, zwiedzanie „centrum zarządzani turniejem”, muzeum z trofeami.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych w tym bilety VIP i loże VIP. W ramach biletów VIP otrzymać można miejsca w najlepszych sektorach dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w niezapomnianym evencie przed lub po meczu..

Bilety na turniej: bilety na mecze Laver Cup dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego , biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia „kartonikowych” biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Laver Cup:

TELEFON: +48 534 798 694 EMAIL: bilety@trend-sport.pl