Tenis

Wyjazdy i bilety na Laver Cup

LAVER CUP:

  • Oficjalna nazwa: Laver Cup
  • Miejsce rozgrywek: różne
  • Rodzaje rozgrywek: mężczyźni, debel męski
  • Zwycięzcy i gwiazdy: Novak Djokovic, Rafel Nadal, Alexander Zverev

KUP BILETY NA LAVER CUP:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Organizujemy wyjazdy na Laver Cup dla grup zorganizowanych oraz wyjazdy indywidualne. Możesz wybrać się z nami na turniej Laver Cup m.in. z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Rzeszowa, Katowic, Olsztyna, Trójmiasta i innych.

Rodzaje biletów: poza biletami zwykłymi organizatorzy przygotowali szereg pakietów biletowych w tym bilety VIP i loże VIP. W ramach biletów VIP otrzymać można miejsca w najlepszych sektorach dostęp do strefy cateringowej, oficjalny program czy upominek. Niektóre bilety VIP zapewniają rezerwację stolika i możliwość udziału w niezapomnianym evencie przed lub po meczu..

Dostawa biletów: bilety na mecze Laver Cup dostarczane są w formie e-biletów do wydruku własnego , biletów digitalowych na smartfony lub pod wskazany adres do hotelu na dzień przed meczem. W niektórych przypadkach istnieje możliwość dostarczenia “kartonikowych” biletów do Polski.

Zajmujemy się pełną obsługą wyjazdów: noclegi, transport, bilety lotnicze, opieka pilotów, organizacja wycieczek i przewodników, kompleksowa organizacja wyjazdów dla firm.

ZAMÓW WYJAZD NA LAVER CUP:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl

Dowiedz się:

  • Jak kupić bilety na Laver Cup?
  • Gdzie kupić bilety na Laver Cup?
  • Jaka jest cena biletu na Laver Cup?
  • Ile kosztuje wyjazd na Laver Cup?
  • Jak zorganizować wyjazd Laver Cup?

Jak kupić bilety na Laver Cup?

Aby zakupić bilet na Laver Cup wystarczy napisać do nas wiadomość email lub zadzwonić. Konsultant udzieli wyczerpujących informacji i poinformuje o dostępności oraz sposobie dostarczenia biletów.

Jaka jest cena biletu na Laver Cup?

Ceny biletów na Laver Cup w nominale zaczynają się od około 50 euro, jednak chętni zobaczyć najważniejsze mecze półfinałowe i finałowe muszą liczyć się z ceną o wiele wyższą.

Ile kosztuje wyjazd na Laver Cup?

Zorganizowany wyjazd na Laver Cup to dodatkowy koszt przelotów, zakwaterowania, ale także możliwość zwiedzenia dodatkowych atrakcji, zapewnienie transferów czy biletów na inne wydarzenia w Londynie i nie tylko.

Jak zorganizować wyjazd Laver Cup?

Żeby zorganizować wyjazd na Laver Cup wystarczy wysłać do nas maila lub zadzwonić, a doradcy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Rys historyczny: męski drużynowy turniej tenisowy, utworzony w 2016 roku z inicjatywy Rogera Federera. W rywalizacji bierze udział sześciu tenisistów należących do Drużyny Europejskiej i sześciu, reprezentujących Drużynę Światową.

Inne polecane turnieje:

Skontaktuj się z nami aby zorganizować wyjazdy i kupić bilety na Laver Cup:

TREND SPORT:

TELEFON: +48 570 577 097 EMAIL: bilety@trend-sport.pl